Jump to content

SDC - Serbian Drift Challenge 2014 rd.2.


Brklja

Recommended Posts

S obzirom da nas nekolicina aktivnih vozi sve trke u okolici (HR, Slovenija, Mađarska, Srbija..) prošli vikend je bila 2. utrka sprskog prvenstva na kojoj su sudjelovala 3 hrvatska vozača: Šorak, Skoko i ja.

 

Poredak je:

1. Ja :)

2. Uroš Berdajs (Slovenija)

3. Goraš Šorak (Hrvatska) kojem je ovo prvo postolje u karijeri! :dance3vs1:

 

VIDEO finalne vožnje:

 

Auto me zajebavao cijeli jebeni dan, doslovno nisam metra napravio prije kvalifikacija - na kraju je uzrok bio jedna isčupana žica od senzora temperature zraka..

 

Jedna fotka kako smo proveli pola dana s glavom u motornom prostoru

10448490_617497391680440_317199247329211481_o.jpg

 

Kasnije je auto proradio, no onda mi je sponu skupa s adapterom potrgao sprski vozač Savić kojem sam ja posudio auto da vozi kad je njegov krepao.

 

Naravno, ekipa u boksu je improvizacijom poravnala sponu, nagurala nekakav šaraf i gas dalje :notworthy:

 

10491287_10202930995970780_112253313520368240_n.jpg

 

Nakon vožnji protiv 3 srpska vozača (uključujući i njihovog "najboljeg" Kurbaliju) i finalne vožnje protiv uvijek dobro raspoloženog janeza uspio sam doći do pobjede te trenutno u njihovom poretku janez i ja dijelimo prvo mjesto jer imamo točno u bod bodove.

 

Bud3.net će sutra izbaciti vrhnuske slike kao uvijek, a evo do tada nešto sa FB:

 

:pifouz9:

Link to comment
Share on other sites

pa ono ako treniraju s autom s kojim voze event ne može to bit auto za stajl...svi imaju više ili manje oziljaka...teško da ikoji auto na driftu može bit sklepan bez veze i pameti...

 

BTW evo pregledao slike i zbilja ne kužim o čemu ovaj iznad priča :cool:

Edited by Vucko
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...