Jump to content

Q: Alfa 159 1.9JTD 150ks


Recommended Posts

Znam sto sam vidio..:) Meni na prvu nije sjeo.. maska bez znaka, crne felge, štopovi iza, i ispikan prednji kraj. To je ono sto me na prvu odmah odbilo..

I ako mi se auto ne svidi odmah na prvu to mi nije to.

Nema veze, bitno da si ga rijesio..:) Znam da je auto dobar, al mene zivciraju neke sitnice..

Ja na svom nekidan kad sam vidio 3 crtice odmah sam izgubio volju za njega..:/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Znam sto sam vidio..:) Meni na prvu nije sjeo.. maska bez znaka, crne felge, štopovi iza, i ispikan prednji kraj. To je ono sto me na prvu odmah odbilo..

 

 

 

- maska bez znaka, meni jebena, kupio i ugradio. Cijeli Zagreb farba prednje znakove u crno, ja sam kupio masku bez znaka. Volim de-baged aute.

- štopovi, dectane, 2500kn, R20 look. Svaki semafor na koji sam stao, ekipa s Golfovima pita gdje sam ih kupio i nudi pare na licu mjesta.

- crne felge, team dynamics motorsport, 8kg/kom, ultralegera 7.8kg/kom. Crni auto s crnim felgama... hm, to je fakat u-*urcu.

- prednji kraj ispikan.. ono, ne znam jesi znao ali auto je star 7 godina + ima 150.000km i nema niti jednu oguljotinu / hrđu na haubi, vec sitne nikakve tockice. Poliranjem s onom black fillerom bi se sve riješilo.

 

Mislim, jebemu, da sam znao da ti dolaziš sve bih to skinuo i stavio da auto bude po tvojoj volji... jebote, pa mogao si barem poruku poslati na fejs!!

 

BTW meni je tvoj Seat najbolji.

Al ono.

Vrh.

Prvo tvoj Seat, pa onda Mont Everest.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Jebemu Igore, nisam te imao namjeru uvrijedit.

Maska,stopovi i felge su stvar ukusa, meni se ne svidjaju. Imao sam cetvorku sa crnim felgama i na crnom autu vise nebi crne felge. Samo sam boju komentirao, ne i same felge.

Pa mene je najvise i odbilo te sitne piknjice koje se ne mogu nicim rijesit, nego lakiranjem, tko me uvjeri drugacije castim ga. I toga sam onako na oko vidio dosta, pogotovo jer je moj auto frisko izlakiran i kad vidim neki od 7 godina koji nije vidim kolko je ovaj lak vec umoran. To znam i sam posto mi je auto bio slican.

Nisam te imao namjeru uvrijedit ni s cim. Samo sam ti odg na ono sto si napisao da sam zakasnio za golfa..:)

 

I btw. bio sam ti poslao poruku na fejs da sam u gorici itd. Ali si se javio tek navecer.

 

I ne moras vrijedjat mog seata, meni je dobar, nije vrh vrhova al je ok..:P

Link to comment
Share on other sites

Oces nam odati tajnu kako si se odlucio na taj auto? Nije bas da je u tvom stilu. Poprilicno se razlikuje od onog sta si bio rekao da ces kupiti :-P

 

Pa ne odlučuje on, nego žena.. :lol:

 

: francuziću: pa nemoj baš takve kletve.. :lol: to nije lijepo.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Francuz jesi kupio auto? nisam u toku?

Inače, meni na 18" troši po kompu 7,4 prosjek zadnjih 3000km (otkad sam kupio auto) a ne vozim se baš polako, auto je jebeno izoliran (hvala Bogu bar nešto opravdava tu težinu :D ) pa nemaš ni najmanje osjećaj brzine u njemu, išao sam i do Rijeke dva puta, autoput tempomat 150 km/h 6.8L po kompu. Zbog težine, smeta joj jako kreni stani režim. nevezano uz potrošnju, gradska vožnja najčešće sjebe zamašnjak brzo i kompletni kuplung, pretežak auto a koliko znam nema neke razlike od onog u GT-ejci i 147-ici koje su 200kg lakše. S druge strane, iznenadili bi se kako auto ide, posebno u međuubrzanjima.

Link to comment
Share on other sites

Dinkec pa bar ti znas da na alfi komp 2 litre laze :)

Istina da, ali kod 159 nisam primjetio tu talijansku šeprtljavost, dapače kad sam išao u Rijeku sam tankao po principu pun tank pa u povratku dolijevanje do punog i bilo je po kompu čak i nešto manje. Po gradu se zbilja digne brzo prosjek, ali meni nikad nije prešlo 7,8l a u zadnje vrijeme stalno idem po staru poslije posla u centar.

Link to comment
Share on other sites

jbt pa stara 166 sa 2.4 150ks motorom troši oko 6 litara ako ne paziš...

fremdova žena ju spusti ispod 5 :D

 

Nemoj se uvrijediti, ništa osobno ali ovo je 'bullshit' , ja sam imao taj motor u 156 i garantirano tvrdim da je ovo nemoguće!

Link to comment
Share on other sites

neznam...

 

ima par ljudi koje znam i pokazali mi potrošnju tog 2,4 motora u 166-ici i full mala je...

jučer me zvao čovjek za dijelove pošto imam 2 domakaže kako je uzeo auto ganjo ga do doma 300km a prosječna potrošnja ispod 6l autoceste svakojake vožnje na 17"

Link to comment
Share on other sites

e onda je bio razjeban...

 

kolegica s posla ima isto 156 na 18" i troši oko 7l a gazi auto da bi posramila svakog "čunera" lokalnog :D

 

Kak misliš razjeban? Čak i da nisam vozio taj auto i motor, te studirao na Alfama :D opet bi tvrdio da je nemoguce.

Auto s 1600kg i 150ks uz to s pet cilindara te masom momenta nema šanse čak niti da se samo na otvorenoj cesti vozi, totalno nemoguće.

156 je moguće , za m-jet. Obicni jtd 115ks puno manje.

Urki, ti nisi mjerilo za potrošnju, pogotovo po gradu :P hahahahah

Link to comment
Share on other sites

Neznam i meni je bilo čudno to sa potrošnjom i nisam vjerovao dok nisam na svoje oči vidio...

Ne bih kupio ćađaru za niš osim 2,4 20v,ali i njihova potropnja nije nešto velika opet...

 

Imam 2 frenda sa 115jtd motorima... jedan u 147 a jedan u stilu karavanu...

Ovome u stilu troši oko 6l a ovome u 147 8-9 a vozi ko penzić,a isti motori

Edited by goran86
Link to comment
Share on other sites

neznam...

 

ima par ljudi koje znam i pokazali mi potrošnju tog 2,4 motora u 166-ici i full mala je...

jučer me zvao čovjek za dijelove pošto imam 2 domakaže kako je uzeo auto ganjo ga do doma 300km a prosječna potrošnja ispod 6l autoceste svakojake vožnje na 17"

 

Ma meni stalno na board compu pise 6,3l gradske (Zagrebacke) voznje.. ali doslovno kak Uros veli, slobodno dodas 2 litre.

 

Tak da, moze pokazivat tko sta hoce...

 

Otvorene je moguce da bude niska, jer se auto full lijepo vozi od 90-130 uz nikakvu potrosnju.

Edited by niknejm
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...