Jump to content

Q: Alfa 159 1.9JTD 150ks


Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

sad je u zagrebu .. i ja kazem.. jebo zamajac ..

 

za 159ku 1.9 je navodno duplo jeftiniji nego za ovu moju kramu

 

Ja sam zato i tražio iskljucivo 1.9 16v, jer 2.4 jtd niš posebno bolje ne ide, troši min.2l više a servisi tocno 2,5 puta skuplji, a za kaj? za tih 100nm momenta više... bzvze. Original zamajac je oko 8 tkn za 2.4 mjet 159.

Link to comment
Share on other sites

A kakvi su to 2.4 JTD u 159 u suradnji sa automatikom? Znam za jednu u odličnom stanju sa ispod 100 hiljada koja bi mozda/nadam se bila na prodaju uskoro pa me zanima dal mi se isplati piknut.

Vozena doslovno 90% po autoputu, znam da je imala oko 80 hiljada, a da nije ni disk pločice morao mijenjati jer je samo na autoputu i nema kočenja :)

Link to comment
Share on other sites

A kakvi su to 2.4 JTD u 159 u suradnji sa automatikom? Znam za jednu u odličnom stanju sa ispod 100 hiljada koja bi mozda/nadam se bila na prodaju uskoro pa me zanima dal mi se isplati piknut.

Vozena doslovno 90% po autoputu, znam da je imala oko 80 hiljada, a da nije ni disk pločice morao mijenjati jer je samo na autoputu i nema kočenja :)

 

Koliko znam nitko na Alfistima nije imao problema s tom getribom, dapače po meni puno bolja opcija kod 2.4jtd motora. Inače, naći 159 ispod 100tkm je jack pot, zato kapari dok možeš jer Alfisti samo čekaju neku takvu :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...