Jump to content

RCD 310


Nicko

Recommended Posts

Imam RCD310 radio sa plavim pozadinskim osvjetljenjem.

Ima li netko da se hoće mijenjati sa model sa crno-bijelim osvjetljenjem? Plavo me po noći užasno nervira...

Može li se uopće zamijeniti radio na plug & play ili se treba nešto dodatno kodirati? Radi se o golfu 6, 2012g.

Link to comment
Share on other sites

Čudno, RCD 310 sa 2012g imao bi bijelo-crnu kao u putnom računalu.

 

Tvoj radio model je prije 2012. Točnije od 2008-krajem 2011

Smanji svjetlo pa češ manje nervirati. Barem kod mene već dva tjedna naviknuo sa RCD 210.

Radio može mjenjati i samo trebaš imati kod da aktiviraš.

Link to comment
Share on other sites

Mogu potvrditi ovo sto dottore kaze, RCD 310 je samo do 2011 imao plavo osvjetljenje, poslije toga je islo crno sa bijelim slovima... Inace sve je plug and play kod zamjene, treba ti samo kod koji mozes dobiti u ovlastenom servisu ali ce ti uz serijski broj radija traziti I vin broj vozila u kojem je taj radio prvi put isporucen

Link to comment
Share on other sites

Možeš još i smanjiti preko instrumentalne table, tj. kod prekidača svjetla. Meni na nulu skroz ugodan na vožnju noću i čitljiv.

 

Ako kupi preko njuškala i treba paziti da li ima kod. Neki iz čista mira izvade bez mozga i zamjene za drugi.

Cca od 800kn koji naletiš.

 

Edit.

kontaktrao sam ovlaštenog

 

RCD 310 košta 9.757,10 kn
Edited by Dottore
Link to comment
Share on other sites

Nisu kopije, nego original, al nisu za naše tržište i nemaju rds samo

 

Ma kopije... :D

 

Mislim da 3 ili 4 proizvodjaca rade, original delphi za vw (najcesci na njuskalu, najjeftiniji, 6cd changer, bt, pdc, itd), nema rcd samo. I ja sam ga imao u autu jedno vrijeme.

Link to comment
Share on other sites

Budući da mi je to službeni auto, ne mislim ni kune davati. U njega nisam nikad ni CD ubacio, tu i tamo poslušam radio i jedino što slušam je muzika preko bluetootha. Zato me užasno smeta po noći to plavo osvjetljenje na radiu dok je mob spojen i piše "PHONE" i nikakve druge koristi od njega. Zato mi ne treba ni RCD510 ni nikakav bolji radio...

 

Ako uspijem naći nekoga da se zamijenimo, super, ako ne, smanjit ću i kod volana to osvjetljenje ili još bolje neku foliju preko displaya staviti...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...