Jump to content

Sm chiptuning - popust za Članove foruma 25% u periodu od 1.09 - 1.10.2014


Kress

Recommended Posts

Jesi bio na valjcima prije i poslije? Jer poznato je da švabe serijski hoce izbacit vise nego sto bi trebao imat. ;)

 

To je bio E46 323i 170 ks,a to je 2,5 blok koji kad se zove 325i ima 192 ks,eto zato se na tom motoru da dobiti s čipom

Link to comment
Share on other sites

Vidim da i Clia 197 dižu za 21ks. Finjak.

 

eto, a ti glupan umjesto da si odmah to kod njih napravio :jelen:

 

jel ukljuceno dyno mjerenje? i dal se moze napravit custom mapa?

 

naravno. A osim Fire-a nitko svoje valjke nema al ovi ti to sve daju u cijeni, zakaj pitas uopce takve stvari? :drink:

Link to comment
Share on other sites

eto, a ti glupan umjesto da si odmah to kod njih napravio :jelen:

 

 

 

naravno. A osim Fire-a nitko svoje valjke nema al ovi ti to sve daju u cijeni, zakaj pitas uopce takve stvari? :drink:

 

Piše pored da dyno u cijeni ne važi za distributere...

Link to comment
Share on other sites

eto, a ti glupan umjesto da si odmah to kod njih napravio :jelen:

 

Misliš da nisam? I to još na valjcima dolje kod Srđana:

 

23.08.2010. SM CHIPTUNING remapiranje na valjcima u Gradiškoj, BiH[/size][/b], Elmin me poslao Srđanu na mapiranje na valjcima da vidimo šta se da izvući.

 

230820101103.jpg

 

230820101105.jpg

 

230820101108.jpg

 

230820101109.jpg

 

230820101113.jpg

 

230820101118.jpg

 

230820101119.jpg

 

Bili smo cijeli dan dolje Elminov buraz i ja, Srđan nas je ugostio, platio ručak, cugu...nažalost, nije uspio izvući ništa više snage. Mjerio sam sa Racechroneom na putu do dolje i natrag 100-200km/h i rezultat je bio identičan s time da smo u povratku imali manje benge (potrošio cijeli tank goriva).

 

Međutim, pohvala Srđanu na ustrajnosti, cijeli dan se čovjek patio sa Cliom. :thumbsup:

Također, hvala i Basti na pomoći kod stavljanja WB sonde i bušenja/varenja auspuha. :thumbsup:

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...