Jump to content

Kia pride 1.3 eko test


Recommended Posts

Vozio danas od zeninog djeda Kiu Pride iz 1999. sa 94400km na tehnicki i nije prosla eko test. Od proslog tehnickog napravljeno 3000km:). Ugl. CO je bio oko 1.5, a mora biti ispod 0.5 i onda je lik na tehnickom htio pomoci, pa je skinuo + klemu na 2 minuta, kao da se resetira komp, pa opet pokusao napraviti eko test, ali je sad CO bio oko 6!?

Onda sam ja otisao na autocestu pola sata pun gas i vratio se i onda je bilo CO oko 5. Auto ide ko metak.

Rekao mi je da inace na tim autima eko test zeza i da ljudi odu do majstora koji nesto napravi i ne zamjeni nista i auto prodje eko test. Nasao sam rezultate eko testa iz 2012. isto je pao eko test, jer je CO bio oko 3 i onda su mi rekli da su ga vozili majstoru koji je nesto napravio i onda je bez greske prosao eko test.

Sto moze napraviti, a da ne mijenja nista?

Link to comment
Share on other sites

ne mislim na lonac, nego idi s njim na neki kanal i pogledaj ispod uz turiranje, meni je puštalo zbog trule brtve na koljenu di mi se spaja cijev s ispušnom granom i usput sam našao par rupica od hrđe. ako nije velika rupa ili previše malih prođe tehnički uz turiranje na 7000+ rpm kao moj sunny :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...