Jump to content

putnicki N1 sa 4 sjedala, ima li?


riceburner

Recommended Posts

jesi siguran da su odjebali?? jer ti pick up-ovi se vode pod normalna teretna vozila... isto kao i npr vw trransporter s onim sandukom iza.... takvi su došli iz tvornice

 

Ti auti amarok,hilux i slicno su ti zadnjom izmjenom skocili po 50-60 tisuca kn i jos se ni pdv ne odbija vise,uglavnom koma.....znam 100 % jer frend ima par takvih auta za posao i sad opet kupuje pa ce vjerojatno uzeti sad single cab bas zbog toga svega.....

 

Nema ti to veze sa transporteron dupla kabina i takva vozila,to naravno ide

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Imate nesto sto se zove dugorocni najam vozila sto sad nude rentacari... I nije samo prijevid leasinga! Oni kupe auto i ti platis pdv na prvoj rati ali caka je sto ti cijeli iznos ide u trosak i pdv je predporez. I sve rate su trosak, a oni ga regaju, serivusiraju, gume itd. Cak imaju zamjensko kod kvara blabla... Rata je naravno nesto skuplja nego obicni leasing ali svaki auto ide u trosak na ovaj nacin.... Mozes dogovoriti i pravi prvokupa nakon nekog roka itd.....

 

Dok ne promjene ovu poreznu represiju i unistavanje trzista ovo je vrlo realna opcija...

 

Neznam koji rentacari to sve nude ali imam ponudu negdje na kompu pa mogu pogledati ali google i visegodisnji najam i nesto ce naci

 

 

I ne bavim se time....

Link to comment
Share on other sites

bio jucer malo po salonima, cijene su ono ROTFLMAO za ove N1, caddy bez opreme socijal dizel 75ks 140 000kn sa pdv...

par sitnica, (npr podizanje vozackog sica 1300kn, ogledalo u sjenilu za sunce se placa dodatno i tak gluposti za malo udobnosti) dizel 105 ks hopla 180 000kn...

deblo je isto tu negdi oko 150 000kn sa polusocijalnom opremom...

 

 

trebat ce jos malo bacit racunice na dulji rok uporabe i tim poreznim glupostima, porezima predporezima,

ali za sada je u najuzem obziru dacia logan mcv dizel 90ks, sa navigacijom, tempomatom itd... za 104 000kn sa pdvom i trosarinom...

Link to comment
Share on other sites

Evo ti i cjenika......takoder ja sam 90 ks platio 109,a Rene 105 ks 120 tisuca kn,govorim o doblo combinato naravno

 

http://www.karic.hr/cjenici/fiat_doblo_cargo.pdf

 

A 2fast ce ti ga vrlo rado prodati po tim cijenama :)

 

117.500,00 kn sa PDVom. Krenuli smo sa 141.132,00 kn sa PDVom . :cool:

 

Boris je složio odličnu cijenu i vrhunski support. :thumbsup:

 

Standardna oprema vozila:

 

- Centralno zaključavanje sa daljinskim upravljanjem + preklopni ključ; ABS + EBD;

- Servo upravljač podesiv po visini; Rezervni kotač punih dimenzija; Branici vozila u crnoj boji;

- Električni podizači prednjih stakala; Mehaničko podešavanje vanjskih retrovizora;

- Lijeva bočna klizna vrata; Desna bočna klizna vrata; Klima uređaj – manualni;

- Utičnica 12V na centralnoj konzoli i u stražnjem dijelu; Zračni jastuk za vozača;

- Djeljiva i preklopiva stražnja klupa, djeljiva i preklopiva sjedeća površina sjedala;

 

POKLON: autoradio CD mp3 player + set gumenih tepiha + set obvezne opreme vozila;

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Nema popusta više? To mi je čudno jer je model na zalasku i izlazi redizajn.

 

A mozda 2-3 soma kn,al onda kad si ti kupovao pisalo ja u cjeniku cijena 141,cijena s popustom 120,ti si dobio za 117,5.....sad samo pise 120 odmah,nesto sitno uvijek ima....

Link to comment
Share on other sites

bio jucer malo po salonima, cijene su ono ROTFLMAO za ove N1, caddy bez opreme socijal dizel 75ks 140 000kn sa pdv...

par sitnica, (npr podizanje vozackog sica 1300kn, ogledalo u sjenilu za sunce se placa dodatno i tak gluposti za malo udobnosti) dizel 105 ks hopla 180 000kn...

deblo je isto tu negdi oko 150 000kn sa polusocijalnom opremom...

 

 

trebat ce jos malo bacit racunice na dulji rok uporabe i tim poreznim glupostima, porezima predporezima,

ali za sada je u najuzem obziru dacia logan mcv dizel 90ks, sa navigacijom, tempomatom itd... za 104 000kn sa pdvom i trosarinom...

 

Il ti prodajni savjetnik nije sposoban napraviti ponudu kak spada ili te planira oženit...

 

Jesu bili tamburaši iza njega i svirali dok ti slaže ponudu?

I neki frajer sa zastavom koji maše po salonu...?

 

LOL

 

Ako te auto ozbiljno zanima, javi se na mail pa ćemo nešto iskombinirati.

Za info, neki dan sam isporučio Caddy 102 KS, sa tempomatom, Trendline oprema (jači paket, dvostruka klizna vrata... itd...). Cijena je bila 15X.XXX.

 

Doblo najskuplji koji sam ikad prodao sa aut. klimom, senzorima, metalik bojom, krovnim nosačima, tempomatom, itd... nije bio preko 135.000 kn.

 

btw: nema nekih popusta velikih jer nema ni vozila previše na lageru a potražnja je velika.

Mi ovaj tjedan isporučujemo 6-7 takvih vozila.

Link to comment
Share on other sites

partner 90hdi sa 2 reda sjedala bez dodatne opreme s nekim akcijama sada je 125 000, podesavanje visine sica je isto oko 1300kn doplate, svi osim caddya su tu negdi oko 150 000kn sa nekim srednjim paketom dodatne opreme...

 

Pošalji mi mail na pp, imam ga ako se ne varam za nekih 113-114.000 kn, sa PDV-om, bit će mi u salonu kroz 15-20 dana pa ga možeš doći i vidjeti...

Link to comment
Share on other sites

hvala svima, moze lock...

nazalost nakon svih konzultacija oko tih poreznih olaksica i nameta kad se stavi na papir caddy ipak pobjeduje naprama vozilu koje nije gospodarsko na dulji rok uporabe, unatoc tome sto je skoro duplo skuplji u startu...

u svakom slucaju ce biti bolji za putovanja nego 10g stari combo furgon...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...