Jump to content

4. Rally Kumrovec 10.-11.04.2015.


Seb

Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Po 15.put to NIJE slalom nego ocjenski.

Pa kak mozete otici na trku i ne znati kaj ste gledali :D

 

Seb i Fog cestitke :)

 

:thumbsup: ja sam i tako svima dao 5 za zalaganje. :P

 

 

Čestitke natjecateljima. Niste mi dali spavat popodne. :D

Edited by Gringo
Link to comment
Share on other sites

Maknite si ove metre iz radara i ostavite samo brojke, znaš da su metri a kad krenete na duge brzince samo će vas zbunjivati i suvozač ostajati bez glasa :)

 

I pišite si sva haklanja da su haklanja i svaki prijevoj i svaki zavoj ili stavi kao Šebalj npr 100 vijugavo :)

 

Inače čestitke svima koji su startali :thumbsup:

Edited by MarinRi
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro je ovo hehe....jos dok se malo uigrate i to je to.

Uz ovo sto marin kaze ja bi jos dodao upozorenja di se NE hakla, kanali i takve stvari. Mozes se zaigrat i otici preduboko i onda te iznenadi neko sranje koje niste ni skuzili da je u zavoju.

I reci suvozacu da se opusti hahaha

Link to comment
Share on other sites

suvozaca u ovoj situaciji nije nis za krivit. da imam nekog sa 10god staza koji bi me tjerao, sigurno bi znacilo, ali obzirom da sam Silvia u ovo sve ufurao pred 10 dana, da smo brzince prosli samo jednom, mislim da je odradio sve za 10. iako, na prvom brzincu mi nije pasao tempo u prvih par zavoja i od tada mu jednostavno nisam mogao vjerovat i sve sam vozio napamet. to me kostalo i jednog krivog skretanja

 

vise napretka ima u meni samom, tek sad na snimkama vidim koliko previse kocim i pustam gas, mada mi je u autu svaki zavoj borba. vjerojatno kvalitetniji ovjes i gume isto nebi bili na odmet, a i vecina mase je ovom autu u nosu

Link to comment
Share on other sites

130, ma netreba ti brdo konja, pogotovo ne u pocetku. i ja bi mozda radije da sam krenuo s kakvom fabiom al da ima ozbiljne stvari (ovjes, mjenjac). ovo je *urac, glupi slaganac, fuseraj, koji mi se gadi i najradije bi to sve rasprodao i rentao neki posten auto sa mehanicarima da drzim prst u uhu u servisu

Link to comment
Share on other sites

nismo svi isti, al meni je ishlapilo zadovoljstvo u slaganju, pogotovo jer sam shvatio da nemogu sam nesto kvalitetno slozit jer nemam tu razinu znanja, alate, iskustvo, VRIJEME. zabava je u voznji, a da bi u njoj uzivao bez stresa oko kvarova, treba pouzdan i profesionalno slozen auto sa jednako tako profesionalnom pratecom

 

ova ibiza i ide "dobro" jer je getriba dosta kratka, brzine su close ratio od golfa 3 + najkraci dif koji postoji za to kuciste

Link to comment
Share on other sites

Ma dečki svaka čast, kako sam napisao, od publike se često naslušam samo sraćkanja, zakaj se bremza, kak ovaj ide sporo, kako ovo kak ono, treba imat volje i muda uopće odvest išta, tako da respect samo zato što ste vozili..Ja vam osobno skidam kapu i rado bi bio na vašem mjestu :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

nismo svi isti, al meni je ishlapilo zadovoljstvo u slaganju, pogotovo jer sam shvatio da nemogu sam nesto kvalitetno slozit jer nemam tu razinu znanja, alate, iskustvo, VRIJEME. zabava je u voznji, a da bi u njoj uzivao bez stresa oko kvarova, treba pouzdan i profesionalno slozen auto sa jednako tako profesionalnom pratecom

 

ova ibiza i ide "dobro" jer je getriba dosta kratka, brzine su close ratio od golfa 3 + najkraci dif koji postoji za to kuciste

Ovo je živa istina. S obzirom na količinu gusta renta je najisplativija

Link to comment
Share on other sites

sta ako skroviras auto iz rente?

 

.....gađaš neku friško izoranu mekanu njivu ;)

 

ne odustaj od ibize. to ti je najgore kaj možeš sad napravit....tek si počeo i odmah mijenjat vozilo i sve. Vjeruj mi, sa "pravim" autom nebudeš niš brži radi prilagodbe, kao npr vedran u roveru kojeg si stigao , a koji je za vrh klase. Plus psihološka kočnica jer si rentao auto. S druge strane ta renta ima svojih prednosti , ali samo ako si možeš priuštiti kasko i sve to da si bez brige. Bez kaska zaboravi jedino ak imaš sastrane dost novaca za pokriti eventualnu štetu jer pravi dijelovi na pravom autu su jaaaako skupi. Baš sam pričao s Đurkovićem.....ovjes na Swiftu (samo amortizeri i opruge) sa svim štelanjima, bombicama itd.... 2500 eura, pa ti izleti negdje i to polomi;)

Pregrizi govno i slaži dalje ibizu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...