Jump to content

4. Rally Kumrovec 10.-11.04.2015.


Seb

Recommended Posts

Nakon prva dva današnja brzinska ispita u vodstvu su Szilagy i Csanyi u Mitsubishi Lanceru Evo 9, na drugo mjesto skočili su Šaškin i Bruner u Evo 10 i za hrvatsko-mađarskom posadom zaostaju nešto manje od 15 sekundi. Treću poziciju trenutačno drže Kovacs i Istovics u Ford Fiesti. Jura Šebalj i Toni Klinc, iako su opasno napali prvu poziciju u Mitsubishi Evo 9, diskvalificirani su jer su promašli vremensku kontrolu. Isto se dogodilo još jednom Juri, Puškaru sa Sašom Lozarom u Evo 8.

 

Bilo je odlično, slike stavim sutra kad ih uploadam sa fotića, zasad samo par videa sa ajdreka, čim ih jubito odobri

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Tnx! :) premekan! Napred je seriski ovjes a odostraga stari kružni ali dobro, bar smo anulirali karter za sada :D

Žao mi je što vas nismo snimili...dečki u 106ticama i Šamec u VTSu odlično jurili (na EVOe i Impreze ne valja trošiti riječi jer to i očekuješ, ali ove male jurilice su me ugodno iznenadile), a na tebi se vidi da guštaš i da ideš full.

Link to comment
Share on other sites

1.brzinac, 2.lauf 7.04

2.brzinac, 2.lauf 10.07

 

Na prva tri brzinca smo stizali auto sa tri nule pa su nas malo kočili... To je dečko tek dobio vozačku i nije imo radar pa su išli polako tak da bi ovo 7.04 mozda 3-5 sec bilo bolje. Na 4 brzincu tj 2.brzinac, 2.lauf nisu vozili jer su im bremeze riknule

 

 

 

 

Edited by Seb
Link to comment
Share on other sites

Ispada da je lakše dobiti pehar na rallyu nego na styleu.

 

Baš da je lakše, ne znam, ali da je konkurencija manja to sigurno. Na style-u se pojavi svaka šuša koja je na auto stavila felge, kraće opruge i par naljepnica, dok na rally doć i nije baš tak jednostavno.

 

Natrag u Kumrovec ;

 

 

Link to comment
Share on other sites

Fog...cestitke jos jednom. Dobro je bilo i samo naorijed ;)

Seb....i tu bum ti ponovil....trebo si u konkurenciju.

ja se svaki put napalim kad gledam i onda krenem zbrajat i oduzimat pa odustnem :)

Edited by Medic
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...