Jump to content

4. Rally Kumrovec 10.-11.04.2015.


Seb

Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

.....gađaš neku friško izoranu mekanu njivu ;)

 

ne odustaj od ibize. to ti je najgore kaj možeš sad napravit....tek si počeo i odmah mijenjat vozilo i sve. Vjeruj mi, sa "pravim" autom nebudeš niš brži radi prilagodbe, kao npr vedran u roveru kojeg si stigao , a koji je za vrh klase. Plus psihološka kočnica jer si rentao auto. S druge strane ta renta ima svojih prednosti , ali samo ako si možeš priuštiti kasko i sve to da si bez brige. Bez kaska zaboravi jedino ak imaš sastrane dost novaca za pokriti eventualnu štetu jer pravi dijelovi na pravom autu su jaaaako skupi. Baš sam pričao s Đurkovićem.....ovjes na Swiftu (samo amortizeri i opruge) sa svim štelanjima, bombicama itd.... 2500 eura, pa ti izleti negdje i to polomi;)

Pregrizi govno i slaži dalje ibizu.

a u pravu si opet, slazem se sa svim kaj si napisao. ustvari, novac je tu jedini faktor, a da postoji pozadina (npr. sponzor) nebi uopce bilo potrebe grickat govanca

 

nis, dodji popapat koji cevos za 2 tjedna na sljemenu, ak bu sve po planu, tam sam sa svojom drugom kantom - polom

 

tnx za podrsku jos jednom....lijepo je kad su ljudi ljudi

Link to comment
Share on other sites

Ma ne to nego u tom autosportu koji to vise nije, ima toliko pokvarenjaka, egotrippera, kompleksasa i olosa, da mi se sve vrlo cesto zgadi cak i kad je trka super.

 

Na kumrovcu sam imao najgora sranja ikad, prvo se otvori hauba i smrska sajbu odma posle tehnickog, pa sranje s kocionom čeljusti na prologu, pa s getribom posle prvog brzinca....al sam imao takvu podrsku da su me samo tjerali dalje i da su najgore pretvorili u najbolje.

 

Decki, ja sam pred 15god poceo na plesivici drkat na reli, za zivotni cilj sam si postavio samo osv jer sam sve vise od tog smatrao nedostiznim. Ali ostvarilo se puno vise od toga, mada je mozda glupo to cut od nekog ispodprosjecne brzine sa petog mjesta s kraja, al meni je srce puno ko da sam uzeo generalku. Bez pravih prijatelja, tog nebi bilo!

 

Pravog sportskog nadmetanja u ht autosportu odavno nema, steta da onda ljudi nisu svi normalni pa da bar ta "ribicija" bude ugodna

Link to comment
Share on other sites

Fog....ja tocno znam kak ti je i kakav je osjecaj ;)

iako....meni je veci gust nesto slozit sam pa kad to fercera. Prije sam imao vremena, sad vise nemam ali me tjesi kaj i sa 5o-60 god ekipa vozi trke tak da stignem hehe

Link to comment
Share on other sites

ja imam dosta opcija ali ako idem na bilo koju od njih nemam speru :(

 

 

svaka cast na voznji

 

Alfa nemoj se uopće brinut da ti je preslab auto, pa tu ima takvih krama i ljudi koji nemaju pojima o vožnji da ćeš ti, po mojoj procjeni biti sigurno u gornjoj polovici poretka

pa da dođeš i sa stock tipom 1.8 16v

Link to comment
Share on other sites

Alfa nemoj se uopće brinut da ti je preslab auto, pa tu ima takvih krama i ljudi koji nemaju pojima o vožnji da ćeš ti, po mojoj procjeni biti sigurno u gornjoj polovici poretka

pa da dođeš i sa stock tipom 1.8 16v

 

a posebno kad uzmemo u obzir da mu je nick "alfaLUDAK" :lol:

 

čestitke svima, nije to sam tak odvozit rally :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Alfa nemoj se uopće brinut da ti je preslab auto, pa tu ima takvih krama i ljudi koji nemaju pojima o vožnji da ćeš ti, po mojoj procjeni biti sigurno u gornjoj polovici poretka

pa da dođeš i sa stock tipom 1.8 16v

 

Kindercivic: Takvi s procjenama obično završe brzo u grabi na reliju

 

Hans: :lol::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

a posebno kad uzmemo u obzir da mu je nick "alfaLUDAK" :lol:

 

čestitke svima, nije to sam tak odvozit rally :thumbsup:

 

znam, ja se tak svaki dan vozim po cesti i tako već godinama, a alfa isto samo na 2

 

e da:

 

Edited by killercivic
Link to comment
Share on other sites

mada je mozda glupo to cut od nekog ispodprosjecne brzine sa petog mjesta s kraja

 

Pusti ti to... Vozio si, zavrsio si uspjesno, neka ti bude gust samo s time postignutim... Po snimci mislim da ti treba neki bolji ovjes... Autic ide ok... Za top rezultat zna se, tu treba vreca love (odnosno auto i po mogucnosti vozac koji mogu konkurirati za generalku)...

Edited by ND4SPD
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...