Jump to content

Tko mi može isčitat logove od auta?


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Jebote a zakaj ti ne NFC upaljen? :D:D:D

 

Tebi počne na 5 soma padati, prije da turbina nemre držati tlak dovoljno ... tak ti je i prije i poslije ako su takvi ovi LOG-ovi...tak da mi se čini da to kaj ti je Dario rekao izgleda istina. Tj. da curi...ili je to limit turba neki makar sumnjam da joj je limit na 5 soma okretaja

Link to comment
Share on other sites

jesi dobio neki konstruktivan odgovor?

 

Koliko ja vidim, prvi i cetvrti ti rade dramu odmah iz pocetka..

 

Da, to i ja sad pomalo kuzim.. :D Treba samo netko da me malo uputi.. :)

 

Čuo sam se s Elminom jutros i za 2 tjedna kad bude SR u Gorici ić ću u Zg pa je rekao Elmin da ćemo tad viditi što i kako..

Kaže da će se sa postavkama riješiti, da nije da negdje curi tlak.. Nego kad komp skida paljenje automatski valjda i skida nešto tlaka i tu je problem..

Pa je rekao da ćemo probat smanit paljenje ili dodat malo goriva, a da paljenje ostane isto.. uglavnom, malo se poigrat sa postavkama..

 

Što se tiče bloka 004 nije mi Elmin rekao da ga logiram, pa nisam.. mogu i njega odradit, nije to problem.. ali vidit ću sad za 2 tjedna što ćemo riješit..

 

Jer sad su nove svjećice, zazor je na 0.7, tako su i došle zapakirane, stavili samo listiće i vidili da je to to..

Jebote a zakaj ti ne NFC upaljen? :D:D:D

 

Tebi počne na 5 soma padati, prije da turbina nemre držati tlak dovoljno ... tak ti je i prije i poslije ako su takvi ovi LOG-ovi...tak da mi se čini da to kaj ti je Dario rekao izgleda istina. Tj. da curi...ili je to limit turba neki makar sumnjam da joj je limit na 5 soma okretaja

 

Ma turbo mora držat makar 1.5 bara boosta do 6500 rpm.. ne smije padati na 5000 rpm..

 

meni je najveći tlak 1.57 ,a na 6000 imam 1.38.. ako dobro računam, Actual minus 950 mbar što je atmosferski u gs..

Edited by Luky
Link to comment
Share on other sites

Ovo 950mbar atmo tlak se nesmije tako gledati.

Jer ti punis 1.38(2.38bara apsolutno) i imas atmo tlak 0.95bar. Znaci omjer punjena je 2.505(tlak u grani/tlak amosvere).

Npr u zg-u da ima 1.43bar(2.43bara apsolutno) i atmo tlak 1bar. Onda ti je omjer punjenja 2.43, znaci turbo se manje muci a imas veci tlak i veci protok.

Link to comment
Share on other sites

Ovo 950mbar atmo tlak se nesmije tako gledati.

Jer ti punis 1.38(2.38bara apsolutno) i imas atmo tlak 0.95bar. Znaci omjer punjena je 2.505(tlak u grani/tlak amosvere).

Npr u zg-u da ima 1.43bar(2.43bara apsolutno) i atmo tlak 1bar. Onda ti je omjer punjenja 2.43, znaci turbo se manje muci a imas veci tlak i veci protok.

 

Aha.. sad mi je to jasnije.. :) znači ja po logu najveći tlak imam 1,52 , a na 6000 rpm imam 1,33.. tj od 5000 rpm mi pada tlak sa 1.5 na 1.3 do 6000..

Link to comment
Share on other sites

Kaj postavljaš i kocke u dvorištu? Kak se kreću cijene sa pripremom i postavljanjem?

 

Ako pod pripremu smatras nasipanje tampona + zbijanje, riža, postavljanje to ti ide preko 100 kn.. zavisi koliko tampona treba..

Samo riža i postavljanje je 80 kn na gore.. plus rubnjaci po duznom metru.. ali mislim da si fulao temu, ostao ti quoet iz gradjevine.. :D

Ne može kad sam ga zajebao za isporuku materijala' date=' pa mora čovjek u fušu mapirati :D[/quote']

 

Znas koliko si mi stete napravio.. :D

 

Zna Luki naucio je u njemackoj :cice::cice:

 

91. u Njemackoj radio.. :D

Link to comment
Share on other sites

Aha.. sad mi je to jasnije.. :) znači ja po logu najveći tlak imam 1,52 , a na 6000 rpm imam 1,33.. tj od 5000 rpm mi pada tlak sa 1.5 na 1.3 do 6000..

E pa to ti i velim da ti pada već na 5000 okretaja tlak što mi je čudno malo

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...