Jump to content

smrad iz klime


Recommended Posts

na polu, dok mi klima radi, sve je ok, ali kad je ugasim i drzim ventilaciju, osjeti se smrad...

 

mislio sam da nije do filtera, ali on je suh i cist...

 

di su mu kanali za odvod kondenzacije?

 

 

 

i jos jedno pitanje...

 

radio je na mjestu jedno 5 minuta, klima upaljena...

kad sam maknuo auto, pod je bio suh. sto se ne bi trebala ona kondenzacija ciditi doli?

Link to comment
Share on other sites

Ja uvijek prije nego sta cu stat i ostavit auto doma,par km prije ugasim klimu i ostavim puhanje obicno,bas da se propuse sve.

 

Ne znam dali netko ima iskustva sa onim sprejevima i onom dugackom 'špricom' koju gurnes u rupe od ventilacije i našpricaš da se dezinficira.

Link to comment
Share on other sites

Isto i kod mene, i ovo da smrdi i ovo sa gasenjem prije stajanja...

Takodjer imam sprej i dugacku spricu (crijevo), ali il ja nes krivo radim il to ne fercera... Turnem crijevo, naspricam, ostavim neko vrijeme i mislim da je nakon par dana isti klinac...

Na ovaj nacin, gasenje klime prije stajanja smrad se minimalizira...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam,imam naviku uvijek tako klimu ugasit.

 

Nisam imao problema sa smradom klime i gljivicama nikada. Cak sam prije 2 mj,imao sam doma od sonaxa cini mi se onaj sprej sta povuces osigurac i on sprica lagano par min a klima na naj jace puse i namjesteno da iz unutra opet vuce i bilo je ok. Ali kazem,nisam imao problema sa smradom.

Link to comment
Share on other sites

Isto i kod mene, i ovo da smrdi i ovo sa gasenjem prije stajanja...

Takodjer imam sprej i dugacku spricu (crijevo), ali il ja nes krivo radim il to ne fercera... Turnem crijevo, naspricam, ostavim neko vrijeme i mislim da je nakon par dana isti klinac...

Na ovaj nacin, gasenje klime prije stajanja smrad se minimalizira...

 

 

isti kura. i kod mene novi filter i taj sprej sa dugom spricom ....5 dana odlicno palija nepalija klimu ....6 smrdi ajme cim stoji auto direkt na suncu .... ventilacija komplet ociscena u kadi doma i vracena natrag opet isti turac

Link to comment
Share on other sites

svake godine aktualni topic... uglavnom, jedino rjesenje koje sam ja isto skuzio je da moras ugasiti klimu par minuta prije gasenja auta, tako da puse samo obicni zrak iz vana da osusi unutra kiler. inace, na njemu ima prljavstine koja kad se smoci - smrdi

 

na leonu imam taj problem.

 

na Audiju za sada nista, jucer promijenio filter kabine i fino svjezi zrak kad se pali klima..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...