Jump to content

Invazija šljuka gewindi


Recommended Posts

Od jeftinih probao samo D2 i to je sljam bok uz bok JOM-u po pitanju stanja u kojim se nadju nakon 1 god voznje. Citaj - hrdja i nemogucnost stelanja.

 

 

Trenutno imam KW V3 i prezadovoljan sam. Ne spustaju sad neznam kako ali nisam ni fan prespustenih auta. Udobnost je vrhunska.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kakva su iskustva s bilstein b14 gewindama za svakodnevnu voznju i kolika im je trajnost? Mogu dobiti pod racun set koji je napravio 70k km u 3 godine sto i nije bas malo, a ne bi ih bas nosio odmah na reparaciju pa da znam da li se uopce zajebavati s time iako se radi o maloj cifri

Link to comment
Share on other sites

imao sam vmaxx gewinde na ibizi i bio turbo zadovoljan, auto udoban za vozit, meni dovoljno za spustit, ne lupa... i onda iste stavim na leona, totalna suprotnost, neudoban auto, skace, ne drzi... tak da kod tih jeftinijih je IMHO kak se potrefi

Link to comment
Share on other sites

Kakva su iskustva s bilstein b14 gewindama za svakodnevnu voznju i kolika im je trajnost? Mogu dobiti pod racun set koji je napravio 70k km u 3 godine sto i nije bas malo, a ne bi ih bas nosio odmah na reparaciju pa da znam da li se uopce zajebavati s time iako se radi o maloj cifri

 

odlične gewinde za svakodnevnu vožnju, jako udobne, a super drže auto. udobnije od serijskog ovjesa i puno tiše.

trajnost - užas - bar prema dva iskustva koja ja imam. trajale su pola godine - godinu dana. trenutno su na reklamaciji u bilsteinu pa ćemo vidjeti što će reći.

auti su kia ceed i hyundai i30.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...