Jump to content

Invazija šljuka gewindi


Recommended Posts

OK, svi znamo za KW i oni su najbolji, ali šta jest jest - i niiiisu baš jeftini.

 

Što je najgore, od svih KW gewindi nekako su mi bile najudobnije KW1, a to je najjeftiniji model... mislim, 1000EUR (ili koliko već koštaju) nije malo para, pa se postavlja logično pitanje:

 

 

 

ŠTO UOPĆE VALJA OD JEFTINIH GEWINDI

 

 

 

za vožnju svaki dan, nikakvi Grobnici, Nurburgringovi itd., već da spustiš auto, ne izgubiš (previše) na udobnosti i naravno - da gewinde ne propišaju / prohrđaju / raspadnu se za 20-30.000km-50.000km.

 

 

FK - http://www.fk-shop.de/Tuning/Fahrwerk-Tuning/Gewindefahrwerk/

 

TA technics - http://www.tatechnix.de/tatechnix/gx/index.php/language/en

 

JOM - http://www.jom.de/index.php?cat=58942

 

itd.

 

 

 

Primjera radi, imao sam KW3 i auto je super držao cestu pri brzoj vožnji, ali pri sporoj vožnji (na svim postavkama) bio je kao skakavac.

 

Zatim sam probao FK i iznenadio se koliko je auto udoban, ali zato sve preko 150km/h je bilo kao vožnja na brodu odnosno osjećao sam se nesigurno.

 

 

 

Nekakav savjet, iskustva... ?

Edited by francuz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Vidim da si probao svasta i samo cu reci da mi se kobinacija koni amortizera i eibach opruga predobro sviđa,moze se nisko a udobnost je uvijek ostala,to je opcija po buđetu od 3500-4000 kn.

A sto se gewindi tice ovo sto si naveo zaobiđi i pogledaj AP gewinde,navodno su podbrand KW-a...a cijenom jos prihvatljive.

Link to comment
Share on other sites

Probao sam i kratke Koni amortizere s kratkim oprugama od KW-a i OK je kombinacija, ali dobiješ pojma nemam, -3 / -5cm uvrh glave.

 

Dobro si me sjetio za KW, čitam na jednom forumu da KW ima 2 podbrenda: Weitec (bolji), AP (lošiji). Navodno je Weitec u Americi ST brand koji promovira Ken Block, ako se ne varam.

 

 

KW - Top of the line, stainless steel, plastic spring perches (corrosion resistant), best quality internal components, twin tube, most comfortable ride, helper springs, TUV approved, enough said

 

Weitec - Mid range, galvanised steel, plastic spring perches (corrosion resistant), internals reported to be near as good as KW but not confirmed if they are actually the same, twin tube, ride quality comparable to KW, helper springs, TUV approved

 

AP - Base range, zinc plated, anodised metal spring perch, lowest grade internal components, harder springs, reported to have the harshest ride quality, helper springs, TUV approved

Link to comment
Share on other sites

Ako ti ne treba stelanje visine, a vec znas s kojim oprugama ces dobit visinu koju zelis, englezi su jako hvalili Koni FSD amortizere... Najcesce su ih kombinirali sa eibach oprugama... Ja sam imao na origigi amortizerima prvo eibach opruge pa nakon toga h&r.... Sa H&r auto je bio nizi, a udobniji...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao na origigi amortizerima prvo eibach opruge pa nakon toga h&r.... Sa H&r auto je bio nizi, a udobniji...

 

vidiš zanimljivo, na mazdi 323 je eibach bio udobniji, a H&R osjetno tvrđi i auto je nešto niži.. deklariran 30, a pao 40 na ganz novim amortizerima..

Link to comment
Share on other sites

Frend je imao na Puntu weitec i zbilja su bile ok gewinde, tada jedan od isplativijih odabira 6200kn u A3M-u, na mom Bravu D2 radi iznenadujuce dobro i frendovi se cude kako auto lijepo radi za razliku od njihovih, ali smo podesavali cijelo popodne povrat i skurio skoro pola rezervara goriva.

Trebao bi ga vec 2 godine jos spustit, ali nemam volje bas zbog toga.

Na vecim brzinama je skroz ok i nimalo nesiguran, na manjima uopce nije skakavac, neznam jel imas kod koga probat.

Ja bi trebao previ na Osrav, ali da budem iskren muka mi je bilo sto raditi po tome kad ovak dobro funkcionira sve

Link to comment
Share on other sites

Za normalnu vožnju gdje nije potrebno ekstremno spoštanje gevinde su bačen novac.

 

Neki federi tipa H&R ili Eibach i Bilstein ili Koni ili nešto slično, eventualno štelajuće tvrdoće i to je to.

 

Em ima manje dijelova, nema navoja, bla bla..... manje toga za pokvariti, tehnički nije problem....

 

 

Tko misli voziti utrke, ili imati auto u podu, onda gevinde, ostali, nije potrebno.

Link to comment
Share on other sites

vidiš zanimljivo, na mazdi 323 je eibach bio udobniji, a H&R osjetno tvrđi i auto je nešto niži.. deklariran 30, a pao 40 na ganz novim amortizerima..

Ovo sam i ja čuo na dosta mjesta, H&R malo više spusti auto ali je i bitno tvrđi...puno ljudi je skidalo sa BMW-a M paket opruge i stavljali Eibach i auti su se bolje vozili i bili udobniji sa OEM amortizerima

Link to comment
Share on other sites

Ovo sam i ja čuo na dosta mjesta, H&R malo više spusti auto ali je i bitno tvrđi...puno ljudi je skidalo sa BMW-a M paket opruge i stavljali Eibach i auti su se bolje vozili i bili udobniji sa OEM amortizerima

 

Ja imam tak,na mpaketu samo eibach federe.....,super se vozi,nije nista neudobnije od stock

Link to comment
Share on other sites

Imao sam Eibach opruge na Cliu i neudobniji su od stock.

Imao sam KW V3 i bili su onakvi kako sam htio da budu - prvo smo stavili na stock postavke - 2x udobniji od stock, a onda sam se igrao mjesec dana dok ih nisam namjestio kak sam htio.

Imam KW Clubsport i baš su mi jebeni. Također mi je trebalo 2-3 tjedna da ih namjestim. Osjećam razliku kada počupam auto, onda više skače, ali pošto mi nije to trajan setup, ne drkam po njima kad je počupan.

Link to comment
Share on other sites

Nemozete usporedivati iste marke gevindi na različitim autima. Svaka gevinda je drugacija ovisno od auta do auta, a onda za jedan auto ima jos nekoliko varijanti tvrdoca opruga. Kad se sve zbroji i oduzme, netko se na istoj marki vozi udobno, a drugi se nemoze vozit.

Ja isto nekako vise vjerujem varijanti boljih amortizera i opruga nego duplo skupljih gevindi, ako je visina ok.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...