Jump to content

Invazija šljuka gewindi


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Frend je imao na Puntu weitec i zbilja su bile ok gewinde, tada jedan od isplativijih odabira 6200kn u A3M-u, na mom Bravu D2 radi iznenadujuce dobro i frendovi se cude kako auto lijepo radi za razliku od njihovih, ali smo podesavali cijelo popodne povrat i skurio skoro pola rezervara goriva.

Trebao bi ga vec 2 godine jos spustit, ali nemam volje bas zbog toga.

Na vecim brzinama je skroz ok i nimalo nesiguran, na manjima uopce nije skakavac, neznam jel imas kod koga probat.

Ja bi trebao previ na Osrav, ali da budem iskren muka mi je bilo sto raditi po tome kad ovak dobro funkcionira sve

 

 

Imam D2 na Puntu, bio je lipo zabijen, al pre,pre tvrd, više mi je odmagalo nego pomagalo. Nisam ga vozija 2.5god, i sad ga iša regat prije koji misec. Bilo mi je u planu skinit ih i kupit bilo šta drugo. Ima sam zajebancija na tehnickom, i između ostalog sam mora dignit auto. Dignem ga cca 1.5 - 2cm i šta rec, preporodija sam se. Auto je još uvik taman tvrd za zavoje, a rupe super upija. Ukratko nakon toliko vrimena na D2, prezadovoljan sam.

Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno nije nikakav pokazatelj ali meni je puknuo jedan H&R feder na Cliachu :/

Takoder na H&R gewindama.

Sad imam ta techinks il kak vec i to je bilo tvrdo i skakutalo. Sad sam pocupao odbojne gume, malu oprugu i onu neku plastiku na amortizeru i sad je auto udobniji nego serijski i odlicno se vozi.

Link to comment
Share on other sites

za svaki dan evo uzeo sak kw by weitec na proslom autu znaci kw su bili amortizeri sa weitec oprugama

tvrdo ko kamen ali kako se auto drzao to je bilo strava

 

najbolja kombinacija za svaki dan su mi bili koni crveni amortyizesi i eibach opruge

 

TA tehnix imao na BMWu

uzeo polovne

nisu propisale ali su opruge propale

zamjeniop prednje opruge sa tvrdjima jer su serijske bile premekane i auto se vozio odlicno

Link to comment
Share on other sites

Imam Weitec vec 7 godina i presao sam s njima cca 140.000 km i jos uvijek su ok. To je model samo s podesavanjem visine i meni su udobne. Koristene su na Fabiji 1,4 mpi, a sada na Fabiji 1,9 tdi. Obje su jednako udobne spustene. Mislim da je tada KW imao samo Weitec kao slabiju marku. Model gewindi koje imam bi trebao biti ekvivalent KW var1. Cijena je cca 5.000 kn bila.

 

Sto se tice nabrojanih jeftinih gewindi o njima ne bih razmisljao. Nisam se vozio ni u jednom autu s takvim gewindama a da je bio koliko toliko udoban.

Edited by golfijaner
Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno nije nikakav pokazatelj ali meni je puknuo jedan H&R feder na Cliachu :/

 

vjerovatno su čuli da pucaju orginalni pa su i ove za clio tako složili...ja sam na dva clia zasad mjenjao opruge zbog pucanja a i čudo da je dosta ljudi prešlo na eibach i slišno baš zbog pucanja orginalnih

 

Osobno imam dva seta D2 sa različitim tvrdocama opruga,ne jednom imam 350k km a na drugom oko 150k i jedan set koni amortizera sa apex oprugama i jedne eibach u rezervi

 

za svaki dan nekako mi se više svidja D2 s mekom postavkom opruga,imam bolji dojam i puno je bolja kontrola karoserije čak i kod full mekane postavke nego na koniju.

 

Najbitnije od svega francuz nije napisao a to je kao što je vec netko pitao za koji auto se traže gewinde?

Edited by Vucko
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...