Jump to content

RECARO u RH li dobar web shop


2fast

Recommended Posts

Pitao sam to odmah na pocetku, ali nisam dobio odgovor...

 

Gledam Pole Position od RECARO i slično tome.

Znači sjedalo koje ide na 3 točke pojas (za sada) i da je upotrebljivo za vikend / track day auto uz zadržavanje što više neke standardne upotrebljivosti.

Htio bih da se suzovačevo može po potrebi preklopiti... itd...

 

Koliko vidim RECARO nema tu opciju kod svojih nosača, Sparco navodno ima...

 

Gledao sam i COBRA, Corbeau modele...

 

Teško je izabrati kad kod nas nemaš shop gdje ima toga na lageru da vidiš uživo i isprobaš sjesti da vidiš što najbolje odgovara.

Link to comment
Share on other sites

Gledam Pole Position od RECARO i slično tome.

Znači sjedalo koje ide na 3 točke pojas (za sada) i da je upotrebljivo za vikend / track day auto uz zadržavanje što više neke standardne upotrebljivosti.

Htio bih da se suzovačevo može po potrebi preklopiti... itd...

 

Koliko vidim RECARO nema tu opciju kod svojih nosača, Sparco navodno ima...

 

Gledao sam i COBRA, Corbeau modele...

 

Teško je izabrati kad kod nas nemaš shop gdje ima toga na lageru da vidiš uživo i isprobaš sjesti da vidiš što najbolje odgovara.

 

Recaro Pole Position je super sic...

 

Gledas obicni ili koza?

 

Javi ako nadjes negdi dobru cijenu, ja isto sve nesto gledam sta bi uzea :)

Link to comment
Share on other sites

Uzeo bih onu opciju Artista/Nardo crna.

 

Cijene su više manje svugdje iste... nema nešto ekstra povoljno.

Drže cijenu dobro.

 

btw: ovaj mi se čini da ima najbolje ponude.

 

http://www.ebay.de/itm/Reacro-Pole-Position-2-Sitze-ABE-sofort-lieferbar-/111705605705?hash=item1a022c4649

 

Ne mogu po slikama skuziz za taj artista / nardo, kakav je to materijal?

 

Nisam ih bas ni vidia u ponudi.

 

Javi ako uzmes, materijal me najvise zanima kako izgleda...

Link to comment
Share on other sites

preporučam alcantru u kombinaciji sa umjetnom kožom po boku... ovaj artista/nardo nije bas jako izdržljiv (obični štof kao na najjeftinijim izvedbama interijera)....bilo je čak i nekih reklamacija ;)

Kako je Pero napisao, i kolko ja znam nema druge školjke sa cestovnom homologacijom.....

Što se preklapanja tiče, vidio sam neke mehanizme (Sparco, OMP...) i činili su mi se vrlo sklepanim... ne bi to stavio na svoj auto - radije bi sam nešto napravio....

Link to comment
Share on other sites

Gledam Pole Position od RECARO i slično tome.

Znači sjedalo koje ide na 3 točke pojas (za sada) i da je upotrebljivo za vikend / track day auto uz zadržavanje što više neke standardne upotrebljivosti.

Htio bih da se suzovačevo može po potrebi preklopiti... itd...

 

Koliko vidim RECARO nema tu opciju kod svojih nosača, Sparco navodno ima...

 

Gledao sam i COBRA, Corbeau modele...

 

Teško je izabrati kad kod nas nemaš shop gdje ima toga na lageru da vidiš uživo i isprobaš sjesti da vidiš što najbolje odgovara.

 

Imao sam u autu jedno vrijeme Recaro Pole Position i klasican pojas u 3 tocke + H pojas u 4 tocke... To je klasicna skoljka, malo je teze za uci i izaci i za pravu voznju su potrebni H pojasevi u 4 tocke... Slazem se sa Risbom, obicna tkanina nije bas izdrzljiva, najbolja je alcantra u kombinaciji sa umjetnom kozom na boku... Ili kupis taj sa obicnom tkaninom jer je dosta jeftiniji, pa ga pretapeciras... Sto se tice samog sjedala definitivno nije za auto koji vozis svakodnevno...

 

Kakva su ti sjedala bila u EVO X? Ako bi tako nesto onda gledaj Recaro Sportster CS, to je meni vrhunsko sjedalo...

 

Nosaca ima raznih, ne moraju biti original od Recara, trazi pod seat rails...

Link to comment
Share on other sites

Imao sam prije recaro skoljku s plastičnim leđima i sad imam recaro speed i mogu definitivno rec da za nekakve duze ture je školjka puno ugodnija bila meni osobno jer jednostavno se ne umaraš u voznji toliko.

 

Sto sam ja primjetio kod recara je da modeli koji se kupe u trgovini nisu trajni kao modeli koji su serijski u nekim autima dolazili.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...