Jump to content

RECARO u RH li dobar web shop


2fast

Recommended Posts

Tko osim AMOC može u RH nabaviti Recaro, ovi mi nude 5% popusta da im platim sve avansno i čekam sjedala valjda mjesec dana.

I to sam morao "moliti", odnosno tek kad sam tražio popust ako platim sve avansno su mi taj velikodušni popust ponudili... a i cijene im nisu baš nešto akcijske.

Iz princima zato neću uzeti tamo.

 

Znači, da li ima netko drugi tko to može kod nas nabaviti, ili ako netko imam kakvo iskustvo sa nekim kvalitetnim dobavljačem iz vana (web shop ili slično).

 

 

btw: kakav je Sparco, OMP, Toora i ostalo u usporedbi sa RECARO?

Edited by 2fast
Link to comment
Share on other sites

Tko osim AMOC može u RH nabaviti Recaro, ovi mi nude 5% popusta da im platim sve avansno i čekam sjedala valjda mjesec dana.

I to sam morao "moliti", odnosno tek kad sam tražio popust ako platim sve avansno su mi taj velikodušni popust ponudili... a i cijene im nisu baš nešto akcijske.

Iz princima zato neću uzeti tamo.

 

Znači, da li ima netko drugi tko to može kod nas nabaviti, ili ako netko imam kakvo iskustvo sa nekim kvalitetnim dobavljačem iz vana (web shop ili slično).

 

 

btw: kakav je Sparco, OMP, Toora i ostalo u usporedbi sa RECARO?

 

Koje tocno sjedalo/skoljka te zanima?

Link to comment
Share on other sites

U hr ćeš teško nabaviti Recaro drugdje.... možeš probati u slo..

Recaro ima politiku da ima jednog distributera po državi preko kojega onda ide sve...ali kao privatna osoba možeš kupiti gdje hoćeš....

I cijene su preporučene od Recara....tako da bi trebale biti manje-više iste svuda (razlika u PDV-u uglavnom utječe na konačnu cijenu)

 

Radio sam i sa OMP-om, ali njihovi sicevi su bili nekvalitetniji od Recara... za ostale neznam..

Link to comment
Share on other sites

Jesi bio u AMOCU ili samo zvao?

 

Nedavno kod njih uzeo dva kom za frenda, 10% rabata, kapara kod narudžbe, došlo u dogovorenom roku (većinu siceva se treba čekat jer nemaju baš neki lager a pogovo ako je neka kombinacija boje/šava koja nije česta)

 

Otišo osobno i na licu mjesta se sve dogovorio, s tim da je tkanina/konac bila koju nisu nikad naručivali niti znali da može ići.

Edited by pero.
Link to comment
Share on other sites

Ne. Ostali od Recara. Bolji, izdrzljiviji, povoljniji, veci izbor.

 

bolji ak se voziš oko čunjeva , provedi cijeli dan u recaru i u sparcu pa ćeš vidjet zbog čeg je tolika razlika u cijeni

 

prednost recara je udobnost i izgled

Link to comment
Share on other sites

kolko sam ja skontal kolega traži sjedala za normalan auto a ne za trke

 

 

u recaru sam se navozal i mogu ih samo pohvalit

 

od sparco imam dvije školjke, krenul ih stavljat u Z pa odustal jer mi se ne sviđa koliko su tvrde

 

recaro je za njih fotelja a drži kak se spada i izgleda X puta bolje, naravno to i košta

 

 

mlada si pa tvoja leđa još mogu trpit sparco : )

Edited by 13DM
Link to comment
Share on other sites

Malo mi je cudno ovo sa 5%, makar tko zna sto se promijenilo od prosle godine. Naime prosle godine kad sam bio kod njih, davali su mi vise od 10% samo na klafranje o cijenama, makar sam im odmah napomenuo da cisto informativno pitam za cijenu. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa govorimo o trkacem asortimanu, a ne cestovnom. Al btw provodim zadnje 4 godine u Saxu svaki dan u Sparcu, hvala na pitanju, pa zato to i kazem. I tako vec 114000km.

 

I sic ko nov ni ne vidi se da si sjedila :D

 

Da, nicol!!! Kolko trpe tvoja ledja?

 

Ups :whistling:

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Da, nicol!!! Kolko trpe tvoja ledja?

Mnogo frende, mnogo.....

 

 

MarinRi nisam rekla da je nov, al citav je, nije ispucalo nista. Ok, znam da nije isto kad ja sjedim sa 50kg i kad sjedi netko sa 130.

Sad uzela Tooru s usima pa cemo vidjet kak bude s tim

Edited by Nicol
Link to comment
Share on other sites

Mnogo frende, mnogo.....

 

 

MarinRi nisam rekla da je nov, al citav je, nije ispucalo nista. Ok, znam da nije isto kad ja sjedim sa 50kg i kad sjedi netko sa 130.

Sad uzela Tooru s usima pa cemo vidjet kak bude s tim

 

Sad kad se netko vozi iza tebe ne moze vidjet da imas klempave usi? :P

Link to comment
Share on other sites

Mnogo frende, mnogo.....

 

 

MarinRi nisam rekla da je nov, al citav je, nije ispucalo nista. Ok, znam da nije isto kad ja sjedim sa 50kg i kad sjedi netko sa 130.

Sad uzela Tooru s usima pa cemo vidjet kak bude s tim

 

Ja kazem da je nov :D

 

Ma di si ti nasla 50 kg?! ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...