Jump to content

Krelci na samoposluznim praonama :)


Recommended Posts

Ja sam bio detailer kad nisam imao pametnijeg posla u životu i previše slobodnog vremena. Sad svoje vrijeme više cijenim od gubljenja sati i sati na ribanje auta. Operem ga kad je prljav i kraj.

 

Slažem se.

Prije sam imao više kozmetike za auto nego kakav pičić šminke.

Još kad se sjetim da sam četkicom za zube prao dijelove felgi LOL

Radije vrijeme potrošim na sebe nego na auto

 

šta su nam godine napravile :)

Link to comment
Share on other sites

Samoposlužne mi služe samo za po zimi da splahnem auto 2-3kn ispiranje da se vidi koje je boje inaće odem na pranje i riješena stvar a ne se drkati po tim samoposlužnima:doh:

 

Lako je tebi kad ti frend ima praonu. :P

Jos ziher i cugas tamo dok ti ga peru. :D

Link to comment
Share on other sites

Iako i dan danas volim ulickati auto jednostavno nemam vremena. Uglavnom se to svodi na miniwash, ili jos prokefam sa cetkom nanlraoni, ili cak i na cetke. Jebe mi se, moram ga polirat ionako.

Iako moram priznat da nisam primijetio dodatne swirlove na laku od njih.

Iznutra mi auto mora bit pic pic uvijek.

 

A Vucko, ti nas zaista ides uvjeravati o pranju bez fizickog kontakta.

 

Da je to moguce, da li zaista mislis da to ne bi prakticirali svi detaileri svijeta.

Edited by Gabre
Link to comment
Share on other sites

tako je :thumbsup:

 

da li i kad ruke pere onda samo stavi ruke pod vodu i zalije sapunom bez trljanja? ili se kupa isto tako samo pod tus stane i to je to? ili kada peres zaprljani pod samo prolijes vode po njemu?

 

totalne nebuloze lik pise kao i inace

Link to comment
Share on other sites

Nabije vas vučko na kuki,pljusko vas ne bude,to ce dexov igrač odradit.

 

Ono baš serete nekad apsolutno pretjerano.

 

Znači sve neki fensi jebači i vrhunski auto stručnjaci.

 

Pere auto jednom tjedno i tvrdi svima okolo kak se ne može auto oprat bez krpe,tri vrste spužve i bar dvije kante.

 

Ja auto barem tri puta tjedno isperem,pranje-ispiranje i nekad vosak,ako primjetim da nije savršeno čisto sljedece put izvadim iz gepeka špricalicu mafrinu s dimerom koji se inače za pretpranje koristi na četkama večinom i prešpricam auto ,ostavim minutu i isperem, kompletan auto je odmašćen i čist,i gume su opet crne i felge čiste i nikakve potrebe za naukama...eventualno posušit auto nakon toga ito je to .

 

Ukupno nekih 25kn tjedno na praoni ostavim i dalje cu one s spužvama i kantama na praonicama samoposlužnim smatrat idiotima i zgražat im se bez obzira koliko ih bilo na ovom forumu.

Link to comment
Share on other sites

Tako je i moja zena :D jebiga njoj su sve praonice iste pa ne kuzi da svaka radi po malo drugacijem principu. Vjerovatno tako i hrpa ostalih

 

Ja sam danas otišao usisat auto nakon tko zna koliko godina. Ubacim jedan žeton (5kn), usisam cijeli auto + gepek a usisavač još radi. Ode žena i potroši 50kn žetona na pranje i usisavanje.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...