Jump to content

VW 1.8T + plin


Recommended Posts

Ja sam ih odradio par komada nema tu neke preterane nauke..radi isto kao na benzin potrosnja zanemarivo veca al to je vise zato sto ljudi na plin voze brze jel je duplo jeftinije..moj prijedlog ti je Ac Stag s obd-om...jednostavan za koristenje dosta servisa se kuzi u njega u slucaju kvara itd

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imam i ja passata 1.8 t 3b plin uglavnom vozis se a trosi manje nego dizel, pitanje jedno da ne otavaram drugu temu meni auto ide bolje na plin nego benz problem je ocito vezano za pumpu goriva ili nesto neznam sto pali normalno, koliko sam uspio skuzit na benzin kad ga drzim konstanto na 3tisuce 1min auto onda krene kako bi trebaokad ga poklopim odjedamput nejde tako i malo kao da zacuka uglavnom kao da je netko labano dignu rucnu

Link to comment
Share on other sites

Injektori, najvjerojatnije. Otrome od nekorištenja.

Meni su na Xsari benzinski skroz u qurcu.

Prešao sam 100tkm na plin i sad prije zime mislim promjenit benzinske radi lakšeg paljenja ujutro, jer već cijelo ljeto palim na plin, ali sada čim je malo hladnije, već je malo teže.

Čistio sam ih kod čovjeka koji može dati atest na rad i bilo je dobro prvih mjesec dana.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...