Jump to content

Audi a8 2006 problem


Recommended Posts

ako nakon svakog parkiranja pod drvom čistiš lišće onda nema druge nego si sigurno bio u Audiju na školovanjima za servisera :lol: :doh:

 

i naravno potpis na Francuza :D

 

Cim je lisce na autu, pocistim sa te plasticne resetke lisce koje se skupilo. Alergican sam na to i moze se dogoditi ovo o cemu je otvoren ovaj topic.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

ako moraš čistiti lišće za upaliti auto onda mislim da nije problem u lišću, nego u autu. jebote, kakva se sve govna danas prodaju...i još pod "premium" :doh:

 

Ti se bas trudis bit mutav ili sta? :huh:

 

Svaki auto koji ce stajati pod drvom ili necim slicnim postoji mogucnost da se zastopaju ti kanali (bio taj auto premium ili ne). Ti se sad tome cudis ko pura dreku.

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

ne Dex nego je taj Nissan auto koji su proizveli dok se još razmišljalo o nekim stvarima

 

 

meni je još uvijek smješno da svaki put čistiš lišće :lol: a prije neg se tebi zaštopalo, nitko nije čistio 7 godina

 

Ma ne trebam ja to cistit. To je stvar mene sto sam bolestan na neke stvari. Nista drugo.

 

- - - Updated - - -

 

znaš ti gdje je ecu na sunnyjima koji su ga imali?

 

Nije stvar ECU-a samo. Moze i tepih "samo" natopit. Nekome to ne smeta, ali meni da i to jako.

Link to comment
Share on other sites

a dobro, meni neće ni tepih :lol:

iako izgleda da se sprdam, ne sprdam se nego sam ozbiljan. nije stvar očistiti lišće tu i tamo, to je kao stvar osobne higijene....stvar je u tome da auto koji košta milijun kuna i trebao bi se ponašati jednako u svim mogućim uvijetima ima manu da (teoretski) nakon jačeg nevremena ne upali jer je bio parkiran ispod drva...ono... LOL na n-tu

Link to comment
Share on other sites

Ne začepi lišće te rupice nego prljavština, ako imaš u blizinu vrbu i brezu svako malo uzmi minwash digni haubu i isperi te kanaliće i mirna Bosna.

To što neki rade dramu oko gluposti mi je smiješno...i računajte da većinu vlasnika luksuznih auta boli kurac za lišće....kad se zamaže odveze ga u praonu a nakon 3-5 godina on odlazi dalje od ruke do ruke u većini slučajeva

Link to comment
Share on other sites

e moj gmajna, stvarno si u kurcu što dramiš oko takvih gluposti :D

trebao si ga stavit na vučnu službu -> praona -> druge ruke...

 

 

a za sve one koji misle držati takve aute dulje vrijeme, obzirom na ovo

 

...Ne začepi lišće te rupice nego prljavština, ako imaš u blizinu vrbu i brezu svako malo uzmi minwash digni haubu i isperi te kanaliće i mirna Bosna....

 

 

evo knjižica za u pretinac zajedno s user's manualom

 

169.jpg

Edited by Bubi
Link to comment
Share on other sites

ako nakon svakog parkiranja pod drvom čistiš lišće onda nema druge nego si sigurno bio u Audiju na školovanjima za servisera :lol: :doh:

 

i naravno potpis na Francuza :D

 

kako mozes voziti a da te ne smeta lisce ispod brisaca i kad sjedas u auto. mene uhvati neka nervoza ako to ne ocistim prije nego sjednem. ali i ovo sto plastik kaze, sitna prljavstina ode dolje i nakupi se.

 

 

Edited by Gabre
Link to comment
Share on other sites

Zato jer ekipa nema naviku stalno dizat haubu i tražit lišće i smeće. I nema bas naviku pazit gdje parkiraju. Meni to nije nis cudno, cudnije mi je da si proizvođač dozvoli takvu konstrukcijsku grešku da najbitniji elektronski dio u autu može završit u 10 litara vode

 

Jel znas gdje se na Astri gtc nalazi ECU? :)

 

To su napravili takav fail da je to nevjerovatno. Tko god da je dizajnirao ili sta vec mjesto za ECU je debos. A onaj tko je to odobrio je jos veci.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...