Jump to content

Podni tepih na automobilima


Recommended Posts

Tko može napraviti kvalitetan podni tepih za automobile?Htio bih na Miceku složit crni tepih,da ne bude ono sranje originalno sivo od materijala koje izgleda kao vreća od krompira.Pa ako znate tko se sa time bavi i radi i da to napravi kao original bio bih zahvalan.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mislim na tepihe one male što se kupuju u trgovinama,nego komplet podni tapecirung.

Shvatila sam, al kazem, pitaj prije nego das raditi negdje po narudzbi jer mozda je isto ok cijena! Jedan poziv/mail sim tam, a da imas kak se spada....

Link to comment
Share on other sites

Da se nadovezem, moze li se bojati, jer mi je crveni ali je boja izbljedila na mjestima

 

Moze, ali ovo sa sprejevima cesto zna ispasti povrsno, odnosno na dlacicama se gore uhvati ali dubinski ne upije, e sad ako je ista boja u igri onda se pretezno gore to samo i izlize, ali ako je promjena kompletna boje onda je puno bolje to odraditi da ga u bacvi okupas, odnosno imaju one boje u prasku, to se stavi u bacvu vode, njega unutra i nezz sad tocno na pamet koliko ga se ostavi unutra

 

Kolega na jednom forumu radio iz sivoga u crveni na taj nacin i ispalo je dobro, dok je drugi frend istu stvar sa sprejom radio i na slikama to super izgleda, uzivo kad se priblizis to je na pola posao

Link to comment
Share on other sites

Moze, ali ovo sa sprejevima cesto zna ispasti povrsno, odnosno na dlacicama se gore uhvati ali dubinski ne upije, e sad ako je ista boja u igri onda se pretezno gore to samo i izlize, ali ako je promjena kompletna boje onda je puno bolje to odraditi da ga u bacvi okupas, odnosno imaju one boje u prasku, to se stavi u bacvu vode, njega unutra i nezz sad tocno na pamet koliko ga se ostavi unutra

 

Kolega na jednom forumu radio iz sivoga u crveni na taj nacin i ispalo je dobro, dok je drugi frend istu stvar sa sprejom radio i na slikama to super izgleda, uzivo kad se priblizis to je na pola posao

Velim, ja sam isto sa sprejem farbao. Gore spomenuti duplicolor. Ispalo je jebacki. Iz sive/tamno plave kako Fiat inače ima sam ga farbao u crno. Tepih je potpuno crni, i upio je boju. Prije prvog usisavanja je na trljanje rukom ostavljao crnu prašinu na rukama. Nakon usisavanja sam ga trljao cetkama i prao, i boja se ne ispire.

 

Vjerojatno je kolega koristio neki drugi sprej ili je povrsno farbao tj previse zaljevao pa se sve stislo na vrhu tepiha.

Ja sam u 3 ruke spricao, malo po malo.

Link to comment
Share on other sites

Ispadne kuki,bacanje novaca,znam trojicu koji su radili...ni jedan sretan nije.

 

Kod mene na poslu aute poslije indijaca vecinom ne moze niti kemija ocistit pa farbaju.

Ispadne ok kad otvoris vrsta I pogledas, ali zato tepih postane grub I zajeban za usisavanje.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...