Jump to content

Audi a8 se gasi


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Briancon jelda? Neznam zasto sam zapamtio taj servis Joooj kako sam ljut na frendove kaj me godinama gone u Ita i Aut na skijanje jer im se neda voziti a meni nema do Francuske! Kam ste isli Risoul, Vars ili? Ja rekao zeni da sljedece zime idemo u Vars pa makar i sami, pun mi k vise ljenih frendova

Link to comment
Share on other sites

Vidi ove iz vag koncerna nikom se nista ne kvari al svi znaju pola auta rastavit i kak se sta popravlja hihi

 

hahahahhaaaaa.. Na vagu kad se pokvari nekaj lako otkriješ što je problem, a recimo na nekim autima, da sad ne imenujem, kad se nešto pokvari, ni dr. Željko Marušić ne pomaže.

Link to comment
Share on other sites

hahahahhaaaaa.. Na vagu kad se pokvari nekaj lako otkriješ što je problem, a recimo na nekim autima, da sad ne imenujem, kad se nešto pokvari, ni dr. Željko Marušić ne pomaže.

 

Mislio sam da je hladno za pecanje... kad ono

Link to comment
Share on other sites

Nije smrzlo, benzinac je.

Mislim da mi je otisla pumpa goriva, da upali ovih 20 sec na drugu pumpu i kad ona prestane radit da se ugasi..kao na onom linku sta je stavia Insane..

Narucia sam ovde drugu pumpu pa cu je prominit, ako ne morat cu slepat do servisa..

 

pa imaš Audi mobilno jamstvo?

pokriva troškove šlepanja do servisa + troškove smještaja ili prijevoza doma ako si u inozemstvu

 

a i vidi koje osiguranje imaš i jesi li uz policu dobio opciju gratis šlepanja u slučaju kvara, većina ih uz policu osnovnog auto osiguranja nude šlepanje 1 godišnje

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...