Jump to content

Degradacija xenon žarulja


1e0n

Recommended Posts

Primjećujem da mi je dosta teže voziti po kiši s xenonima. Čak mi počinje smetati svjetlo od auta iza mene koji mi ulazi u moj snop. Je li moguće da toliko deradiraju originalne xenon žarulje? Auto je iz 2009.

Hoće li se zamjenom to riješiti? Neda mi se kupovati nove da bih eksperimentirao. Ima li netko iskustva da mu se stanje pobolšalo zamjenom žarulja?

Link to comment
Share on other sites

Primjećujem da mi je dosta teže voziti po kiši s xenonima. Čak mi počinje smetati svjetlo od auta iza mene koji mi ulazi u moj snop. Je li moguće da toliko deradiraju originalne xenon žarulje? Auto je iz 2009.

Hoće li se zamjenom to riješiti? Neda mi se kupovati nove da bih eksperimentirao. Ima li netko iskustva da mu se stanje pobolšalo zamjenom žarulja?

Moze biti i do lece ako se radi o xenon faru. Ili da se far zamutio, ali se ne vidi golim okom.

Link to comment
Share on other sites

Farovi su top. Imaju još onaj premaz koji izgleda kao nafta. Gore je i gtechnq nano premaz. Probat ću se fokusirat na leću kada bude ljepše vrijeme pa da vidim je li dobila neku "patinu".

 

Inače žarulje nisu promijenile boju.

 

Sada dobio cijenu - Osram Cool Blue cca 600kn x 2. A lol...1200kn za lampice...haujesnou

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...