Jump to content

MeisterR GT1 ovjes vs ostatak


Recommended Posts

javi dojmove, kolko se sjecam friska firma, navodnu u rangu kw za dosta manje novaca, +ima posebno stelanje visine

Da da. Ovaj model je razvijan kao konkurencija za Ohlins DFV. Pa budemo vidjeli. Bas sam čitao dobrih 20ak dana o njima, review okolo i tako. Jerrick taj sto je za to stvarni brdo grafova testiranja svega.Nitko nema ni jednu riječ mane. Life time warranty

 

Sent from my SM-G850F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

auu snjur to je to :notworthy:....bas unazad mjesec /dva tokom rasprave na drift.hr-u najavio upgrade na njih jer je kompletan custom setup gewindi...cak je bilo komba da uzmem hsd,bc.. al ipak odlucio se prisparat jos malo pa piknut ove https://www.meisterr.com/products/gt1/

 

 

tomica neznam kolko su kw al ove na adresu meni ispadaju 2 k + $ ....to mi bas nije u rangu jeftinijih :huh:

Link to comment
Share on other sites

auu snjur to je to :notworthy:....bas unazad mjesec /dva tokom rasprave na drift.hr-u najavio upgrade na njih jer je kompletan custom setup gewindi...cak je bilo komba da uzmem hsd,bc.. al ipak odlucio se prisparat jos malo pa piknut ove https://www.meisterr.com/products/gt1/

 

 

tomica neznam kolko su kw al ove na adresu meni ispadaju 2 k + $ ....to mi bas nije u rangu jeftinijih :huh:

 

Kaj drift.hr još uvijek postoji? Haha

 

Ja mislim da sta god kupis i bc i hsd da ces se preporodit i nemoj uopce razmisljat.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

auu snjur to je to :notworthy:....bas unazad mjesec /dva tokom rasprave na drift.hr-u najavio upgrade na njih jer je kompletan custom setup gewindi...cak je bilo komba da uzmem hsd,bc.. al ipak odlucio se prisparat jos malo pa piknut ove https://www.meisterr.com/products/gt1/

 

 

tomica neznam kolko su kw al ove na adresu meni ispadaju 2 k + $ ....to mi bas nije u rangu jeftinijih :huh:

Ja sam mislio originalno uzeti Tein Monosport. Slučajno naletim na 350z UK forumu na njih počnem se tipkati s tim Jerrick-om. Isto neki lik ga počme brusit s glupostima. Sve mu argumentirano odgovara slike testovi itd... Počeo malo tražit review ako liku koji vozi ring s 08:25 s Civic EP3 su odlične budu i meni. Sad su na nekoj akciji pa je cijena malo manja ali opet jeftinije nego KW3

 

Sent from my SM-G850F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

auu snjur to je to :notworthy:....bas unazad mjesec /dva tokom rasprave na drift.hr-u najavio upgrade na njih jer je kompletan custom setup gewindi...cak je bilo komba da uzmem hsd,bc.. al ipak odlucio se prisparat jos malo pa piknut ove https://www.meisterr.com/products/gt1/

 

 

tomica neznam kolko su kw al ove na adresu meni ispadaju 2 k + $ ....to mi bas nije u rangu jeftinijih :huh:

 

nitko nije rekao u rangu jeftinijih, nego dosta jeftinije + stelanje visine posebno, u odnosu na kw

 

 

kada sam sebi gledao, za eva su bile oko 12kkn (prije godinu dana)

Link to comment
Share on other sites

Kaj drift.hr još uvijek postoji? Haha

 

Ja mislim da sta god kupis i bc i hsd da ces se preporodit i nemoj uopce razmisljat.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Tko stoji iza toga portala? Mozda bi drift.hr mogli ugurati u crotuned.

Link to comment
Share on other sites

drift forum hr...pa malo je zivnulo od kad sam temu otvorio..pa smo pricali cic,toninho...o setupa auta itd kak najbolje ekipu interesira vise nego tu:doh:

 

cudno mi je da kw nema mogucnost stelanja donje salice bez diranja preloda opruge..to vecina jacih gewinda odavno ima tein/hsd/bc/meister..

 

a zadnje sta proucavam je aktivni ovjes ili takozvani

edfc ..tako da setup iz auta mijenjam :naughty:

Link to comment
Share on other sites

zax vecina voznji onda pa i danas kad idem rundat sa ekipom je sljeme i zabacene ceste prema zagorju...tak da razlicite setupe bi mijenjao i prilagođavao za podlogu na kojoj jesam,dok na stazi je druga prica jer je kolko tolko ujednacena konstantna povrsina di kak velis kad dobijes parametre podesis ih tak te rundas cijeli dan...a i motorici sa kontrolerom su sve skupa oko 250/300$ ak se ne varam...no velim to su sve stvari koje gledam/ proucavam...nesto bu sigurno palo ,a sad kaj bumo vidli :)

 

dok ideja i koncept samog edfc-a mi je jebena stvar :punk:

Link to comment
Share on other sites

zax vecina voznji onda pa i danas kad idem rundat sa ekipom je sljeme i zabacene ceste prema zagorju...tak da razlicite setupe bi mijenjao i prilagođavao za podlogu na kojoj jesam,dok na stazi je druga prica jer je kolko tolko ujednacena konstantna povrsina di kak velis kad dobijes parametre podesis ih tak te rundas cijeli dan...a i motorici sa kontrolerom su sve skupa oko 250/300$ ak se ne varam...no velim to su sve stvari koje gledam/ proucavam...nesto bu sigurno palo ,a sad kaj bumo vidli :)

 

dok ideja i koncept samog edfc-a mi je jebena stvar :punk:

Stanes sekund dva sa strane ako ti nešto ne paše digneš haubu dotegnes 2 zuba i gas za ekipom ?

 

Sent from my SM-G850F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

a di su oni vec dok se raskopcam/izvucem iz skoljke/ te pogotovo u gepeku smeta ti cijevi goriva da dodes do klikera..

Pa samo motivacija da upires više gas. Meisteri dolaze s produzetkom tj sajlom skroz gore do gepeka

 

Sent from my SM-G850F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

auu snjur to je to :notworthy:....bas unazad mjesec /dva tokom rasprave na drift.hr-u najavio upgrade na njih jer je kompletan custom setup gewindi...cak je bilo komba da uzmem hsd,bc.. al ipak odlucio se prisparat jos malo pa piknut ove https://www.meisterr.com/products/gt1/

 

 

tomica neznam kolko su kw al ove na adresu meni ispadaju 2 k + $ ....to mi bas nije u rangu jeftinijih :huh:

 

te sve BC, D2, K-sport, Meister su isti vrag koji se radi kod kosookih i po me meni nema neke razlike, i KW i takvi se ovjesi uopce ne daju usporediti po razini kvalitete sa navedenima.

Link to comment
Share on other sites

te sve BC, D2, K-sport, Meister su isti vrag koji se radi kod kosookih i po me meni nema neke razlike, i KW i takvi se ovjesi uopce ne daju usporediti po razini kvalitete sa navedenima.

Toplo namjerni savjet odi na stranicu Meister R i malo se informiraj o tim gewindama prije nego padnes s kruske

 

Te gewinde su razvijane i rađene u UK. Rade se po narudžbi znaci kad platiš kreće proizvodnja tvojih gewinda.

 

U razvoju tih gewinda je sudjelova Black Art Design.

 

Znaci 100% UK proizvod

 

Sent from my SM-G850F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

te sve BC, D2, K-sport, Meister su isti vrag koji se radi kod kosookih i po me meni nema neke razlike, i KW i takvi se ovjesi uopce ne daju usporediti po razini kvalitete sa navedenima.

 

BC i Meister su za nivo iznad od D2 K-sport i sl.

 

Ali koliko znam sama proizvodja Meister je kod kosookih. Dizajn, sklapanje i pakiranje moguce u UK.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...