Jump to content

Brave


Recommended Posts

Jebu me brave na Altei..vozacka i suvozacka vrata.

Najprije suvozacka...svaki 10..20..50 put..znaci bez pravila na daljinsko nece otvorit.

Sad ta radi normalno a vozacka ne otvara.Kak s vozacke strane mogu i kljucem.otkljucat..gurnem kljuc pa otvorim.

Vjerujem bez dijagnostike nista iak pitanje hoce li i vcds ista pokazat.

Jel imao tko isto iskustvo...vjerujem da nisam jedini nego je to normalno kod vag grupacije sam svi sute i nece priznat :D

Link to comment
Share on other sites

Evo ja cu priznat hehe.. namjenjao sam se tih brava na 2 passata 3bg sto sam imao, uzas. Prednje, zadnje, ista stvar.

Ne znam koja ti je generacija Altea, odnosno da li oni imaju istu boljku, ali inace se moze to rastavit i polemit, odu oni spojevi i/ili mikroprekidaci sto kostaju nesto sitno.. Probao 2 puta i shvatio da to nije za mene haha

Link to comment
Share on other sites

Meni na Yetiu nece vozaceva vrata daljinski da otkljuca.

Sve ostalo otkljucava ovo nece. Osim toga, kad su vrata otvorena ne svijetli signalizacija na tabli ...

 

Isto brava? Di je najjeftinije?

 

Meni je na A6 C5 na suvozackim vratima radilo otkljucavajne/zakljucavanje, ali nije palio svijetlo i nije pokazivalo na tabli kad sam ih otvorio. Isto je bila brava. Nisam stigao popravit jer mi se to dogodilo 2 dana prije prodaje auta, ali brava je cca 350 kn bila kad sam pitao.

Link to comment
Share on other sites

A serete klamfe....na vw grupi da je nesto poput brave potrosn roba? Na uber autu....da sam bar uzeo vw ...a ne kopiju :D

Velis pa da bar i platis original cijenu, a ne zamjensku

Da te utjesim, i meni je na "kopiji" na gepeku otisla. A u lijevu nemrem kljuc gurnut al to nije isti kvar. Zivio koncern

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Meni na Yetiu nece vozaceva vrata daljinski da otkljuca.

Sve ostalo otkljucava ovo nece. Osim toga, kad su vrata otvorena ne svijetli signalizacija na tabli ...

 

Isto brava? Di je najjeftinije?

 

Bile zice na spoju vrata pokidane, sve uredno sredeno, sve ispravno.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...