Jump to content

Laguna i struja


Recommended Posts

Pozdrav

Imam problem sa lagunom pa da vidim ima li netko ideju sta me muci.

Jucer sjednem ujutro u auto normalno pali i vozi. Dodjem u firmu i nece da ga zaključa. Sjednem u auto nece vise ni kontakt da kresne. Mislim si opet kartica(popravljao pred malo). Nakon dva sata idem do auta on pali,centralno radi. Zavrsilo radno vrijeme auto zaključan nece da se otvori.

Odem u rijeku covjek proba karticu ona radi i odasilje kod. Vracam se nazad auto i dalje ne slusa. Provalim u auto(brava ne radi ali sam prozor otvorio) stavim karticu on ocita kod i za divno čudo sad i centralno radi.

Danas evo opet zajebava. Kartica stoji u ladici,nisam ju mlatio tako da vjerojatno nije ona.

Dal ima netko ideju sta da probam i od kud da krenem

Link to comment
Share on other sites

Za bsi cu malo progooglat jer su i prekidaci od klime izgorili dva put,drugi put uz dosta dima.

Jednom kad sam kleme vracao je sama pocela verglat..

Jedino sta mi je smjesno bilo kad svira alarm i skinem kleme on se samo stida i svira jos jedno vrijeme :)

Akomulator pretpostavljam da nije jer kad ja sad hladno bilo i kad joj se da veselo alnasa

Link to comment
Share on other sites

Update- auto je upalio nakon nagovaranja.

Vozim i nesto skljaca a to sam vec cuo ovih dana,rastavio sam citac kartice i gledam sad da se ona zavojnica sta zaključava karticu dok auto radi stalno mice,znaci kao da ga palin i gasim...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...