Jump to content

Volvo D5 - safemod


Recommended Posts

Dakle, imam problem, koji se javljao nekada davno, nestao nakon reparacije turbine, sad ga imam OPET. Vratio se nakon što mi je pukla šelna i spalo je crijevo s turbine prilikom jednog "tiskanja". Crijevo sam vratio, ali bojim se da je nastala šteta na turbini. Napomena: auto ide dobro, turbina ne pokazuje znakove kvara.

Auto odlazi u safe mod oko 3000 okretaja, u pravilu uvijek.

 

Dijagnostika javlja:

284: ECM-6805 Boost pressure control. Faulty flow

 

Diagnostic trouble code (DTC) ECM-6805 is stored if the boost pressure deviates from the desired boost pressure for the engine control module (ECM).

Substitute value

 

Possible source

Flow too low or too high:

 

◾Leakage in the vacuum hoses for the engine pads NIJE

◾Leakage in the engine pads NIJE

◾Air leakage in the intake system NIJE

◾Leakage in the vacuum hoses to the turbocharger (TC)/turbocharger (TC) control valve NIJE

◾Blocked hoses for the turbocharger (TC) / turbocharger (TC) control valve NIJE

◾Damaged turbocharger (TC) control valve NIJE - probao 2

◾Damaged turbocharger (TC). MOŽDA

 

imam i nekoliko logova pa ću postaviti slike.. mene buni padanje vrijednosti airmass/stroke prilikom rasta okretaja neposredno prije uljetanja u SM, te ravna linija tlaka na usisu bez ikakvih fluktuacija ??

 

2017_03_04_18.jpgimage hosting

 

 

Molim pomoć, mišljenja i savjete.. što raditi ?

 

EDIT: radi se o Volvo S60 D5, 163 konjeva, BOSCH EDC15, s remapom

Edited by MatijaSB
dopuna
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, na žalost, niti koji je zadan, niti koliko je u stvarnosti, osim ovoga što se vidi iz grafa da ga drži "zakucanog" na 2560 hpa.

Volvo OEM dijagnoza je čudna.. nemam referentne/očekivane vrijednosti i ovaj graf je max što mogu izvući iz nje.

Link to comment
Share on other sites

Vjerovatno varijabila "zastajkuje" u nekom/nekoliko polozaja pa nema "glatke" regulacije broja okretaja turbine a time i tlaka/mase zraka.

Sto se zakucane (ravne) linije tice, vjerovatno MAP ne mjeri dalje (to mu je max).

Edited by KIMI_1.8T
Link to comment
Share on other sites

ide turbina dolje sutra pa ću vidjeti što je s varijablom, može bit da se začađila pošto je auto jedno vrijeme bio na lošoj mapi i fajn dimio.

 

@drag_steer - sumnjam da je MAP u ovom slučaju uzrok odlaska u SM, prvenstveno što bi onda javio drugu grešku, ne ovu. I ode on SM na tim okretajima neovisno o tome koliko ga "tlačim". Na manjem tlaku isto ide u SM, ne mora biti "pedala u podu". Igrom slučaja je ovaj log što sam postao Full Throttle.

a, Tvrdnja o MAP-u i graničnoj vrijednosti definitivno stoji.

Edited by MatijaSB
Link to comment
Share on other sites

da to ce bit , 2560 je najvj max (2.5 bara map). i onda ulazi u safe mod.. pretpostavljam. i najvj ide preko trazenog boosta , ne vjerujem da serijski radi na tolkom tlaku

 

Nije to razlog najveceg broja koji moze pokazati.

Link to comment
Share on other sites

ma ne vjerujem da je do toga.. mjesecima vozim na tvojoj mapi i sve super, sve 5, prezadovoljan.. niti jedan SafeMod.

Problem je mehanički i nastao je nakon što je pukla šelna i palo crijevo s turbine u full boostu..

molim te, nemoj me tjerat da to kompenziram stock mapom. Možeš eventualno ovu još... :P

Link to comment
Share on other sites

VIDA only gives the measurement range of 0 to 5000hpa ...

tako da mislim da nije diag limit ovdje.

 

Vidi koji part number imas na senzoru paces rijesiti sve dvojbe.

Volvo P2R ti ima 2,5Bar apsolutni senzor, tako da vjerujem da tvoj nije nista vecer mjernog podrucja. Je li netko dirao TCV cjevcice? mozda te to jebe, ako nije VV od turba.... Mozes li VV provjeriti bez da skidas turbo?

 

Ako mene pitas, tebi ecu ide u SM jer je boost dijagnostika detektirala runaway i to je to.

 

Edit:

logiraj se na vkh.hr i tamo posalji pm KikiR6. On ti je referentna osoba za sve Volvo automobile u nasim krajevima i sire. Dok je postojao Volvo Cars Hrvatska imao je lijepi laboratorij u Zagrebu.

Edited by Zeljko_M
Link to comment
Share on other sites

Jako rijetko Kiki zalazi na forum u zadnje vrijeme. Dobro si me sjetio, kontaktirat ću ga mailom.

Nisam tamo niti otvarao ovaj problem, smatram da ću ga ovdje puno lakše riješiti.

 

Kiša me danas ometa u bilo kakvim aktivnostima oko auta.

Link to comment
Share on other sites

Je li netko dirao TCV cjevcice? mozda te to jebe, ako nije VV od turba.... Mozes li VV provjeriti bez da skidas turbo?

.

 

Ja sam ih dirao, nakon što je krenuo bacati grešku. Uredno, nema oštećenja, nema rupa, drže vakum, čitave i ispravne..

Mogu varijablu djelomično provjeriti s turbom na autu, ali svakako ću skinuti i otvoriti, jer onda sam siguran 100%

Link to comment
Share on other sites

logiraj se na vkh.hr i tamo posalji pm KikiR6. On ti je referentna osoba za sve Volvo automobile u nasim krajevima i sire. Dok je postojao Volvo Cars Hrvatska imao je lijepi laboratorij u Zagrebu.

 

Šta više ne postoji? Ja sam bio par puta tamo kod njega i stvarno je bio dobro opremljen.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ih dirao, nakon što je krenuo bacati grešku. Uredno, nema oštećenja, nema rupa, drže vakum, čitave i ispravne..

Mogu varijablu djelomično provjeriti s turbom na autu, ali svakako ću skinuti i otvoriti, jer onda sam siguran 100%

 

Bez opreme za testiranje NIKAD neces biti siguran 100% jer su odstupanja od zadanih parametara prevelika. Cak i sa opremom ponekad nije moguce biti siguran 100% jer postoje neke vezane stvari koje treba provjeriti a koje utjecu na normalan rad varijabile .

Edited by KIMI_1.8T
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...