Jump to content

VW Passat 4Motion 2.0TDI Highline


Recommended Posts

A4 i Passat po interijeru u smislu dizajna i kvalitete nisu ni slični.

A4 je daleko ispred, tko je proveo više vremena u jednom i drugom znati će o čemu pričam.

 

Da je ovaj Passat odličan omjer uloženo / dobiveno, pogotovo ako je bitna stavka snaga motora, to je bez sumnje.

Da ih ima ko pljeve i da sliče ko jaje-jajetu, to je isto činjenica.

Link to comment
Share on other sites

Budem ga ovaj tjedan otišao vidjet uživo..

 

Mene zanima auto koji bi bio pouzdan na duže staze..cca 50.000km godišnje pa sam zato gledao neki Passat iako ovaj sa linka je malo van buđeta ali sa nekim cjenkanjem, dobrim uvjetima na leasing bi se dalo izvest

 

 

Najveći problem je taj kaj ne mogu naći leasing koji bi dozvolio više od 35.000km godišnje a to mi je premalo.

 

 

P.S.

 

Automatic je MUST a pogon na sva 4 bi bio lijep dodatak ali ne i obavezna stavka

Edited by Tuco
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BM0021 said:

To s kilometražom ima veze samo ako vraćaš auto leasingu, ako ga otkupljuješ ne.

Vjerovatno zna i on, ali tako je da.

 

Ja sam stavio mislim 15000, a napravio sam evo sad ima 75000 u 3god.

 

Auto ne mislim vracat tako da me to ne plaši. U slucaju totalke kao kod proslog auta osiguranje zbog kilometara nije ni A reklo.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Izgleda .... pa da cijena je realna, neću se upuštat u diskusije i tokove kako ti auti dolaze ovdje pod kakvim uvjetima da su cijene takve kakve jesu konkretno i onaj drugi passat šta imaju ali nije 4 motion,  passata i audija a4 ne svrstavam u isti koš, passat je puno veći auto u karavan izvedbi, audi je šminka povrh samog auta, bolja kvaliteta ??, dizajn i to, to stoji, ali passat karavan je jednostavno veći, i ovaj u ovakvom paketu opreme bi trebao biti zanimljiv auto.

http://www.njuskalo.hr/auti/vw-passat-2.0-tdi-full-kamere-360-acc-radar-led-mahagonij-full-oglas-23825721  

 

ovo je isto ako ali nije 4motion

http://www.njuskalo.hr/auti/vw-passat-2.0-tdi-full-kamere-360-acc-radar-led-mahagonij-full-oglas-23825721

 

ovaj je isto ok, ali nije 4 motion ...

Link to comment
Share on other sites

Semper ...može jedan 530d karavavn  sa 150 000 km u m paketu za iste pare....šalim se malo, passatu 4*4 ne pušta cijenu niti 1 eura, kaže da će se on vozit preko zime, a na proljeće će se dat razgovarat o cijeni....
530 malo teze ali f11 525 ili 520 bez problema 2012-3 s M paketom za te pare
Link to comment
Share on other sites

Ionak 520d već ima snagu tog passata. F11 nisam vozio ali jesam G30 520d Luxury line i passat ne da nemre u istu rečenicu s tim nego je plastična kanta prema tome. I moj audi je a kamoli passat. xD

Ako stvarno ima 5ica u M paketu za tu lovu a da nema 300t km ja nebi sekunde razmišljao

Edited by BM0021
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...