Jump to content

Auto do 350.000kn - best buy


Recommended Posts

 
 
Sreca pa Tuco ne kupuje tebi auto 
 
 
Kodiaq sam vidio na slikama I videu samo I stvarno izgleda odlicno 
 
Mene je Atlas impresionirao uzivo. 
Atlas mi je prvi veliki SUV koji mi je jebeno složen.
U trećem redu sjedim komotno, da nigdje ne tučem glavom/nogama, širok pun k, dobro opremljen. Mqb platforma (bar mislim da je, isto ko u Q7), odličan na crash testovima, pravi tenk.
Mislim da je VW napravio odličan posao s njim



Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Gabre said:

Atlas mi je prvi veliki SUV koji mi je jebeno složen.
U trećem redu sjedim komotno, da nigdje ne tučem glavom/nogama, širok pun k, dobro opremljen. Mqb platforma (bar mislim da je, isto ko u Q7), odličan na crash testovima, pravi tenk.
Mislim da je VW napravio odličan posao s njim


 

 

 

Q7 je PL73 platforma sa Bentaygom

Link to comment
Share on other sites

Pogon 4x4 nije uvjet..ja bi ga volio jer ipak moram radit čitavu godinu po snijegu i ledu i svakakvim cestama pa daje dozu sigurnosti ali nije uvjet.

 

Francuze sam nekako "zaboravio" u cijeloj priči ali nikad se ne zna..sve ovisi o leasingu koji će mi limit odobriti.

 

 

Najnoviji igrači su mi trenutno Volvo XC60, Volvo V40 i V60 CrossCountry dobio sam jaaaako dobru ponudu za te aute pa potraga traje i dalje :)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, semper said:
18 hours ago, Kegalj said:
 
 
Mislim da je AWD uvjet. 
Japanci nemaju nista (rav4,CR-V I CX-5 nikako nisu za duza putovanja), a francuze mislim da ni ne gleda

Novi mondeo postoji 4x4

 

 

 

Gledao sam na Ford.hr. Kakva greska. Postoje birtije u srcu Like koje imaju bolju internet stranicu od "ozbiljnog" uvoznika Forda:bag:

Link to comment
Share on other sites

Onda mrak. Ja bi onda i to uvrstio u odluku. Fakat odlicno izgleda u jakom paketu opreme.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Mondeo izvana izgleda super, ali je iznutra kaos od materijala i plastike. Ne da se usporediti ni sa jednim do sad navedenim autom. Pogotovo ne sa audijem.
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, cyberphere said:
8 minutes ago, _DEX_ said:
Onda mrak. Ja bi onda i to uvrstio u odluku. Fakat odlicno izgleda u jakom paketu opreme.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 

Mondeo izvana izgleda super, ali je iznutra kaos od materijala i plastike. Ne da se usporediti ni sa jednim do sad navedenim autom. Pogotovo ne sa audijem.

 

 

Ovdje je osnovna Mazda 6 $4000 dolara skuplja od osnovnog Fusiona (mondeo).

S razlogom

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, cyberphere said:
25 minutes ago, _DEX_ said:
Onda mrak. Ja bi onda i to uvrstio u odluku. Fakat odlicno izgleda u jakom paketu opreme.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 

Mondeo izvana izgleda super, ali je iznutra kaos od materijala i plastike. Ne da se usporediti ni sa jednim do sad navedenim autom. Pogotovo ne sa audijem.

kao i novi ford focus...2017 godina...vece smece od auta u zivotu nisam imao...a nije da nema opreme...zavrsna obrada, plastike...ma, uzas uzas

Link to comment
Share on other sites

Mondeo izvana izgleda super, ali je iznutra kaos od materijala i plastike. Ne da se usporediti ni sa jednim do sad navedenim autom. Pogotovo ne sa audijem.
Ovo sam ja skuzio na auto showu zadnjem. Imao sam prilike vozit predzadnje linije mondea i smaxa s fakat dobrim opremama i sad gledam ovo na auto showu i ja sam mislio da se netko zajebava. Stare linije imaju 3 puta bolju zavrsni obradu i matrijale.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, m3 power said:

Ovo sam ja skuzio na auto showu zadnjem. Imao sam prilike vozit predzadnje linije mondea i smaxa s fakat dobrim opremama i sad gledam ovo na auto showu i ja sam mislio da se netko zajebava. Stare linije imaju 3 puta bolju zavrsni obradu i matrijale.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 

 

 

Sve prethodne generacije Mondea su razvijene u Fordovom Europskom centru I za Europsko trziste. 

Ovaj novi je razvijen u Americi za globalno trziste. Cak se tu prodaje od modelske godine 2013.

 

Prvi put sam se susreo s njim na predstavljanju Camry-a modelske godine 2015 kad su nam dofurali full nakrcanog 1.6 Eco Boost-a Titanium. 

Auto perla bijeli izvana, a okviri vrata, A,B I C nosaci obicni bijeli iznutra.

Edited by Kegalj
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Bio sam danas gledati uživo Audi A4 Allroad, VW Passat Variant, VW Tiguan i VW Passat AllTrack

 

 

 

Običan Passat karavan je bezveze..totalno bezličan auto, bez imalo karaktera..užasno dosadan auto.

 

Tiguan je nešto bolji..nisam nikad imao SUV pa mi je fora taj povišeni položaj, sicevi su dobri u njemu, djeluju udobno..položaj sjedenja se čini udoban.

 

 

Passat Alltrack..190ks, DSG..e to je već pomak naspram običnog Passata..malo kvalitetnija izrada, osjetno više opreme pa se nekako izgleda bolje.

Prostora ima poprilično u njemu..sve u svemu dobar auto..ALI cijena je 396.000 kn a za te novce dobijem XC60 (stara linija) sa Ocean Race paketom opreme tako da otpada.

 

 

Audi A4 Allroad koji mi je prvi pick od početka..nisam ljubitelj bijele ali u usporedbi sa Passatom; Audi je svemirski brod..puno atraktivniji auto, položaj sjedenja odličan, armatura na dodir djeluje puno kvalitetnije i dizajnerski je puno bolje napravljeno od Passata koji je sav "ćoškast" i ima na dodir poprilično jeftine plastične pretince.

 

Audi nije nakrcan opremom..malo mi iskreno fali virtualni cockpit kojeg imam na TT-u ali jbg..ne mora ga svaki auto imat..preživjet ću..sicevi nisu jako profilirani i materijal djeluje jeftino ali osjećaj u Audiu je puno bolji nego u Passatu ili Tiguanu..nije bezveze Audi perjanica grupacije i bilo bi suludo da za osjetno manje novaca dobiješ bolji auto.

 

DSqstKU.jpg

arYc2eP.jpg

jxclQQw.jpg

UoBeaay.jpg

 

 

K5HmqOm.jpg

I8FmYl9.jpg

Dx31vsF.jpg

fw70JqU.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...