Jump to content

Liqui moly aditivi...da ne


Recommended Posts

Vlasnik prije mene je na Meganeu coupeu zakrpao sa time kiler i nakon ganjanja mi je temperatura malo isla gore (nije se dizala dalje nego nakon ganjanja je bila malo vise, pa se onda postepeno spustila). Nakon sto sam promijenio kiler, sve je bilo normalno i nakon divljanja temperatura se nije dizala. Ja sam vise za promjenu kilera. Nije da su kileri tak skupi. Moguce da to malo smanji protok.

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

Ne curi mi kiler nego neka cjevcica koja ulazi u kiler..na njoj se vidi trag antifriza

nije da curi...al nakon par mjeseci padne nivo vode u posudi ccca 2cm

Kaze majstor da ona nije skupa al da mora pun klinac skidat da bi dosao do nje pa da stavim ovo

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, hrga said:

Da li ga je netko koristio

Jedan majstor mi kaze da je dobar... drugi kaze da ga ne stavljam jel mi moze kiler grijanja zastopat?

 

https://products.liqui-moly.com/additives/radiator-stop-leak.html

 

Naprodavali se brdo tih kiler dihtera, sad imamo od Sonaxa. Ili će zabrtviti ili ne. Nikakvih drugih negativnih nuspojava nije bilo od strane kupaca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Te kiler dihtere preporučam(o) isključivo kao prva pomoć. Odnosno, kad ekipi pušta unutarnji kiler grijanja koji košta i čija montaža košta - kao potencijalno/privremeno/jeftino rješenje.

 

Evo, KIA Sephia, unutarnji kiler grijanja oko 1800kn jer zamjenski trenutno nije dostupan, a aditiv 35kn. Naravno, plus ruke koje nisu ispod par stotina kuna jer se miče armatura cijela često na vozilima.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...