Jump to content

Pranje auta charlijem


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Tak si nekak i ja brijem :) Jos mi je i "lakse" prat s carlijem. Mozda je subjektivno, ali cini mi se da i bolje izgleda auto nakon pranja. U usporedbi s nekim samponom za auto. A da ne spominjem da je i jeftinije. Pa u cem je kvaka onda :)

Link to comment
Share on other sites

..čarli skida i rastapa bilo kakvu zaštitu na laku, od prirodnog do sintetičkog voska i čak se preporuča prije poliranja oprati auto s čarlijem, ali za svaki put je preagresivan i ako ne ispereš odmah ostaju fleke koje se teško skinu...

Link to comment
Share on other sites

E a najbolje je stavit hmhmhmh;)(koliko ono) šaku klora u tu vodu sa čahrlijem i da vidiš kak bu se sjajilo!

Samo pazit nemojte uzimat onj čarli od jabuke on nevalja u ovo godišnje doba sada je in leemon!

:rofl:

 

P.S.

Sad za ozbać!

Brijem da bi na ovo godpodin Rejmond mogo nešto reć???

Edited by Filip3333
Link to comment
Share on other sites

čarli koliko znam ima u sebi kemikalije koje potiču brže sušenje, kako bi se suđe brže osušilo... stoga kad pereš auto on se brže suši pa ne stigneš sve sa kanebicom fino prebrisat... to je mene žifciralo :) zato sad perem s neakvim šamponom za aute i ko bog

Link to comment
Share on other sites

ja neki dan oprao kistru carlijem i cura me jos pita pa kako je ovo ovako dobro oprano.....:)

 

Pa bas tako... Jos se i bolje sjaji poslije :)

 

da ali ovo moze mami ukrast :D

 

A ni ovo nije za zanemarit :lol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...