Jump to content

Pranje auta charlijem


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

ja tek prije mjesec dana otkrio čarli tj. likvi jer nisam imao više autošampona....

 

i mogu reći jedino da auto izgleda puno bolje nego kad ga operem nekim skupim autošamponom........

 

a sadjel štetno ili ne bmk kad ga netreba polirat pošto nakon pranja likvijem izgleda ko da je iz dućana.....:naughty::naughty::naughty:

Link to comment
Share on other sites

covjece, bio ja sad u konzumu i reko idem si kupit čarlija :lol: kad ono čarli classic, limun, balsam, spešl edišn neki , veci izbor nego sampona za auto, pitali smo tetu tamo al nije znala koji je najbolji za auto :rofl: pa je preporucila classic , cemo da vidimo kad prestane kiša :cool::lol:

Link to comment
Share on other sites

ne, al ti bi trebala, možda ti nebi procurio kiler od kamenca :P

 

 

Pfff nemaš pojma o čem pričaš... Hyundai majka, to su auti koji sami sebe servisiraju :lol:

 

 

 

EDIT: priznajem, preloš komentar :D

Edited by Lil'M
Link to comment
Share on other sites

vi koji perete čarlijem, preporučujem i žicu za pranje posuđa, odlična je za lak, nekad se mogu kupit i u setu, žica gratis..

 

 

a ima i ona žica koja već ima sredstva nekog za skidanje naslaga.....to je za opel dobro, malo namočiš i samo mažeš.....:rofl::rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

vi koji perete čarlijem, preporučujem i žicu za pranje posuđa, odlična je za lak, nekad se mogu kupit i u setu, žica gratis..

 

Muahahahhahha

 

samo kaj je moja frendica fino prala auto tak sa čarlijem pa je krenula spužvu na taj žičani dio da skine fleku sa laka koja se zasušila :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...