Jump to content

Tram11 meet 11.11.2017.


Raptor6767

Recommended Posts

1 hour ago, Raptor6767 said:

Bilo je vrh...nije mi jasno kako prije, a ni nakon koncerta nigdje ni spomena na Indexu npr??

 

Dečki su razvalili, publika također.

 

After nije bio ni sluga, nadao sam se oldschool Blackout Loungeu, ali DJ nije bio na razini pošto je koncert bio brutalan.

http://www.index.hr/black/clanak/foto-pogledajte-kako-je-bilo-na-prvom-koncertu-grupe-tram-11-nakon-14-godina-pauze/1006976.aspx

 

https://www.vecernji.hr/showbiz/tram-11-general-woo-koncert-1207128

Link to comment
Share on other sites

Dečki su razvalili, Target mi se čini da je bio nervozniji i splašeniji, Woo je bio skuliraniji iako je fulao u jednoj stvari stih.

 

Po meni su mogli malo bolje isfurat ova "gostovanja", izgledalo je kao da su se svi slučajno našli tamo pa ih oni pozovu na binu da zajedno izvedu tu i tamo koju stvar.

Ali ne zamjeram im.

Bilo je impresivno nakon dugo vremena na jednom mjestu vidjeti toliko ekipe koja fura tu hip-hop spiku i dalje.

Hrpu ekipu iz generacije koje nisam vidio 15-tak godina koja je i dalje u tom điru...

 

k4i7bk.jpg

 

epj9fd.jpg

 

egplaa.jpg

 

Definitivno najjači lik, legenda, najjebeniji glas... Renman

 

300zn7m.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je isto bilo vrhunsko. Samo prekratko. Svirali su 2.5 sata ali ja bi ih mogao slusat jos 2.5. Target je super odradio koncert, s obzirom na zdrastveno stanje, vrh. Woo je fulavao tekstove redovito, ali nije mu za zamjerat. Kompleksni su i dugo ne izvodjeni. Dugo nisu radili zajedno tak da je meni ovo vrh. Samo ih vidjet zajedno nakon toliko godina je dovoljno za dobar provod. Ekipa u dom sportova brutalna, bas smo bili kao jedno :) nadam se da ce moc nastaviti raditi zajedno i da ce tu opet biti kvalitetnih stvari. Zao mi je sto bahatee nije stao na binu. Nikako ga nisu uspjeli nagovorit. Ja sam ga pitao tjedan dana prije koncerta (jos jednom) da li ce ipak stat na stage. Odgovor je opet bio izricito, ne. Ne znam zakaj je tako, zao mi je, ali postujem tu njegovu odluku. After je bio tak... meni ne bas brutalan ali bio mi je brutalan nesluzbeni after

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jesti vi skuzili onog lika u publici sa plišanim medvjedom? :D

Rene, Drahy i ja smo se tak nasmijali tom liku! :D:D:D

Svi su ga snimali kak si lik plese s njim.

 

I nama je after bio onak, srednja zalost. Ocekivali smo vise te oldschool komercijale. Ja sam odustao oko 3 ujutro jer sam ovak bio na pola bolestan, ali nema sanse da propustim to sve.

 

I jedna od jacih smijalica prije koncerta na cugi:  Drahy nesto pokazuje na mobu mojoj prijateljici, a Rene mu na WhatsApp salje "Frende, ti jebes veceras" da mu to iskoci pred njom :D:D:D:D:D Kakav mucki provokator :D 

Edited by _DEX_
  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites



Jesti vi skuzili onog lika u publici sa plišanim medvjedom?
Rene, Drahy i ja smo se tak nasmijali tom liku!
Svi su ga snimali kak si lik plese s njim.
 
I nama je after bio onak, srednja zalost. Ocekivali smo vise te oldschool komercijale. Ja sam odustao oko 3 ujutro jer sam ovak bio na pola bolestan, ali nema sanse da propustim to sve.


Na kraju je medo poletio na stage :) woo ga je uzeo. Ti sluzbeni afteri su uvijek bili malo li la. Dodjem i odem na nesluzbeni.
Sto se propustanja tice meni je mog buraza full zao. Bio je nabrijan kao i svi mi da bi 2 tjedna prije koncerta zavrsio na hitnoj operaciji. I na dan koncerta vice da on ide. A nemre na nogama stajat. Tak da je ostao doma, jos ujutro je brijao kak ide. I popodne ga je copila bol i pocela mu je rana curit pa smo ga natjerali da ostane doma.


Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, _DEX_ said:

I jedna od jacih smijalica prije koncerta na cugi:  Drahy nesto pokazuje na mobu mojoj prijateljici, a Rene mu na WhatsApp salje "Frende, ti jebes veceras" da mu to iskoci pred njom :D:D:D:D:D Kakav mucki provokator :D 

Zato meni piše samo tko je poslao poruku. Ne piše tekst xD

Link to comment
Share on other sites

koncert vrh iako sam mišljenja da se izlaz na binu trebao isfurat s nekom puno jačom pjesmom tipa "jedno" koja ionako ima lagani intro i onda bam. A i ekipa na tu stvar reagira bolesno tako da mislim da bi bilo puno efektnije da su s tim izletili. intro pjesme, bina u mraku i onda baam, svršavanje. Ovak su se doslovno ušetali na binu s pjesmom na koju je pol ekipe zujalo jer ne znaju tekst.

woo je imao dosta fulanih lajnova al se super snašao pa se nije tolko ni kužilo. inače dok sam nastupao s njim okolo, uvijek je kad zaboravi tekst imao ulet "buraaaaaz ne možeš me prestić, jer imam debele obrve ko mesić" i odma na refren ?

ovaj put ipak nije bilo mesića jer ga je target spasio u par situacija.

sve u svemu jebeni povratak u srednju i zlatno doba hiphopa. hrpetina poznate ekipe, cijela hr i pola srpske rap scene na tribinama i jebeno druženje uz preskupu pivu haha

iskreno sam se nadao bahatteeju na bini jer je bio s njima u backstageu ali nažalost nismo to dočekali. možda neki drugi put

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bucooo said:

 

woo je imao dosta fulanih lajnova al se super snašao pa se nije tolko ni kužilo. inače dok sam nastupao s njim okolo, uvijek je kad zaboravi tekst imao ulet "buraaaaaz ne možeš me prestić, jer imam debele obrve ko mesić" i odma na refren ?

ovaj put ipak nije bilo mesića jer ga je target spasio u par situacija.

sve u svemu jebeni povratak u srednju i zlatno doba hiphopa.

 

Bas smo komentirali da smo ocekivali da ce Target fulat tekst ili nekaj, na kraju nas je Target odusevio. Brutalno je lik sve odradio!

 

Meni se nekak cinilo da je ekipa najvise poludila na "One vole samo mene". Tu se Rene cak derao sa svojom verzijom stihova "One vole samo Rene" :D Kakav lik :D 

Edited by _DEX_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je bilo vrhunski. Bas kad ih vidis i cujes zajedno na stageu-to je to. 

 

Svi ti stihovi koji te vrate 15godina unazad,kvart,ekipa.. Strava.. Nostalgija na najjace. :D

 

Nekako mi je od svega najlosije bila muzika tj bend. Vrucina gradskog asflata jedva da si mogao skuzit ritam i beatove. Tu mi je bilo malo onak-li-la.. 


Ostalo sve odlicno.   
Nadam se samo da ce odrzat jos koji koncert :)

 

Link to comment
Share on other sites

Znas  kaj, meni je cak bilo jebeno to sa bendom.

 

Inace 26. i 27.01.2018 je Hip hop festival u Tvornici, pa cak i to mislim otic jer nastupaju Bolesna braca i Kanđija.

Među ostalima bit ce i Who See i Kankšvester.

Edited by _DEX_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, _DEX_ said:

Jesti vi skuzili onog lika u publici sa plišanim medvjedom? :D

 

Ja sam u jednom trenutku skužio tamo lijevo u parteru neku plišanu životinju, znači lik je plišanog medu isfurao? 

 

Ja sam isto očekivao da se i El Bahatee pojavi, ali moguće da je odlučio da je to iza njega i nije se dao nagovoriti.

Sada se navodno bavi proizvodnjom nekih čokolada?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...