Jump to content

Gevinde - sto moze krenut krivo


Recommended Posts

Situacija - auto star 15 godina, serijala. Lijepo se vozi, nista ne lupa, nema puno km, servisiran redovno. 

 

Set amortizera i opruga (npr nekakva kayaba) kosta dosta vise nego FK gevinde. Kako se apsolutno ne bi bunio da osim novog ovjesa bude malo nizi i tvrdi ovo je logicno rijesenje.

 

pitanje - sto moze poci po krivu? Par ljudi me upozorava da bi se radi toga moglo raspast xy stvari koje ovako nece... moje iskustvo veli da ce se stvari brze trositi al tak mi svejedno ak nekakav lezaj izdrzi 25tkm, a ne 35.... brine me da ne sjebem nekaj generalno i odmah :D

 

ps: ici ce dole max 5cm da i dalje bude vozljiv..

Link to comment
Share on other sites

Da je tako jednostavno...

 

velim, fk ima nekakvu akciju i gevinde su 200 eura. Inace su 450.

 

obicna kayaba+obicni federi su preko 300 eura.

 

obicna kayaba+eibach federi su preko 400 eur.

 

poanta je da nemam na namjeru od 1000 eura ulupat pola te cifre u ovjes, a opet mi se fk cini puno bolja varijanta od ta-technix, jom i slicnih pogotov za te pare...

 

pitanje je samo da li nesto generalno moze otici kvragu radi spustanja starog auta - bez obzira kojim brandom. Tj vise iskustva od ekipe kaj je stavljala takve stvari na duje, cliace i slicne 15+ aute, a da nisu projekti u pitanju gdje se sve slagalo od nule.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, lima said:

Situacija - auto star 15 godina, serijala. Lijepo se vozi, nista ne lupa, nema puno km, servisiran redovno. 

 

Set amortizera i opruga (npr nekakva kayaba) kosta dosta vise nego FK gevinde. Kako se apsolutno ne bi bunio da osim novog ovjesa bude malo nizi i tvrdi ovo je logicno rijesenje.

 

pitanje - sto moze poci po krivu? Par ljudi me upozorava da bi se radi toga moglo raspast xy stvari koje ovako nece... moje iskustvo veli da ce se stvari brze trositi al tak mi svejedno ak nekakav lezaj izdrzi 25tkm, a ne 35.... brine me da ne sjebem nekaj generalno i odmah :D

 

ps: ici ce dole max 5cm da i dalje bude vozljiv..

 

Vozio sam se u dosta auta s takvim gewindama, a uostalom ekipa s acc-a su ih svi masovno kupovali kada je to bio hit na wse prije 5-10 godina.

Tko god je stavio na quattro nije bio zadovoljan (tvrdoća brutalna, kao da nemaš uopće amortizer nego fiksnu šipku), dok ovi što su na prednji pogon su bili koliko toliko ok. Kvaliteta i trajnost - kako kome, netko se dan danas vozi na njima, nekima su brzo propišale. A svi imaju problem s navojima, znači namjestiš visine kod prvog stavljanja i to ti je to, za par mjeseci se to zapeče/zahrđa/unište se navoji i više to nikad nećeš podešavat.

 

Trebao bi nać par ljudi koji imaju baš isti auto kao tvoj (po mogućnosti s istim ili sličnim motorom, zbog težine) i pitat za iskustva, jer gewinde dosta variraju ovisno o autu, pa na nekim autima bude sve ok, a neki nisu gewinda friendly. Iako bez obzira i na to, na tvom mjestu bi ja radio stavio normalne amortizere bez obzira što možda sada gewinde izgledaju jeftinija varijanta. Kasnije kad ti unište ovjes onda će ipak to bit skuplja priča.

 

Ja sam imao prije D2 gewinde (koje su valjda par puta skuplje od tih jeftinih FK, Raceland, Ta-technick i kako se već sve zovu) i osim što su bile nevozljivo tvrde, visina se nije mogla podesiti da naprijed i nazad auto bude jednake visine. Nazad kada bi podignuo na maksimum, a naprijed spustio na min, i dalje bi nazad bilo dosta niže nego naprijed. Kasnije sam stavio eibach opruge (one najjeftinije što spuštaju valjda -3cm) + nove S-line amortizere (tvornički za kojih 2cm niže od običnog ovjesa) i to je daleko bolje, udobnije, stabilnije od gewindi, i interesantno visina naprijed i nazad je baš kakva treba biti.

Još jedna stvar koja nije za zanemariti, to je da je ovjes prije gewindi bio u dobrom stanju bez ikakvih luftova ili neke potrošenosti. Nakon 7 000 km vožnje na gwindama sva ramena su dobila veliki luft, sve se tako brzo i naglo potrošilo, raspalo, a na Audiu je to znači ukupno 8 ramena + 2 C nosača (komplet koji u ovlaštenome košta 10-15 tkn). Na eibach nižim oprugama i s-line amortizerima sam napravio kojih 70 000 km i sve je super stanju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja  sam imao 2 seta jeftinih gewindi nekih 7 godina na focusu mk1.

Sve sta mogu rec je da su bile potpuno ispravne svo to vrime, nikad nista na trapu nisam minja osim jedne kape amortizera od 90kn.

Jedino su pretvrde, al to su ipak gewinde i guma 205/40-17 koja je bila u mene na 8*17 pa ima i to svoje

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, lima said:

Da je tako jednostavno...

 

velim, fk ima nekakvu akciju i gevinde su 200 eura. Inace su 450.

 

obicna kayaba+obicni federi su preko 300 eura.

 

obicna kayaba+eibach federi su preko 400 eur.

 

poanta je da nemam na namjeru od 1000 eura ulupat pola te cifre u ovjes, a opet mi se fk cini puno bolja varijanta od ta-technix, jom i slicnih pogotov za te pare...

 

pitanje je samo da li nesto generalno moze otici kvragu radi spustanja starog auta - bez obzira kojim brandom. Tj vise iskustva od ekipe kaj je stavljala takve stvari na duje, cliace i slicne 15+ aute, a da nisu projekti u pitanju gdje se sve slagalo od nule.

 

Ja bi malo googlao i pitao po stranim Renault forumima, buduci da je Clio u pitanju...

 

200 EUR zbilja nije puno za tako nesto... E, sada, da li to znaci da ces tih 200 EUR baciti, to ne znam... 

 

Netko je na forumu spominjao da ima dobrih jeftinijih gewindi, koliko se sjecam ST Suspensions proizvodi KW, to bi moglo biti dobro, a cini mi se da je netko spominjao i Vogtland... Moguce da je cak i taj FK bio u pitanju, zbilja se vise ne sjecam...

 

Ja bi isao na provjerenu budget kombinaciju, Bilstein B6 ili B8 i Eibach opruge... S time se auto super vozi...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Omasili ste pitanje :D

 

nije upitno sto (ne)valja kod jeftinih gevindi nego sto se dogada kad se stari auto spusti. Jer realno koliko god puta je bilestein amortizer bolji ne mjenja (puno) cinjenicu koliko steti ostatku auta (govorim u postotku gdje ce npr poluosovina izdrzati 15tkm na njemu, a 7tkm na FK).

 

znaci ovo gdje su jeftine gevinde uglavnom tvrde, znaju zapec na navoju i da su tu recimo eibach+obicni amortizeti bolji izbor nije upitno to znam i ja :D pitanje je iskljucivo sto moze krepat odmah na starom autu radi spustanja (bilo cime) ne za 5-10-15tkm gdje ima smisla ovo sto svi pisete da ce nekakav jaci brand odraditi dugorocno puno bolji posao.

 

da me standardni amortizeri + eibach kostaju priblizno isto ne bi se ni ja razmisljao ali kad je razlika duplo kaj dolazi do 50% cijene auta onda se pitam koliko ima smisla.

 

samo opruge ne igraju jer treba mjenjati sve...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...