Jump to content

Citroen c6


Recommended Posts

2011.g. sam ga imao. Uzeo ga na licitaciji. Imao neku fantomsku gresku na mjenjacu. Niti jedan servis nije znao sta. Trebalo je uloziti cca 28t kn i postoji sansa da i dalje ne radi. I danas ubacim novce u skrabicu u crkvi jer sam ga se uspio jako brzo rijesiti

Van toga, auto je bas udobna krstarica

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, plastikman said:

Zanima me kakva se je pokazala ta limuzina, brutalno je opremljena i super izgleda.
Na što treba paziti prilikom kupovine
Model koji gledam je exclusive oprema 2.7 HDI motor 2008 godina
190000
 
Poslano sa mog Redmi Note 3 koristeći Tapatalk
 
 

 

 

Dobar auto, svakako preporučam!  :driv_ing:

Preporučio bih ti da još pogledaš i Rover 75, benzinac V6 po mogućnosti, i ne znam dal imaju i neki noviji model?

 

:D

 

A sad za ozbiljno, realno za očekivati skupe kvarove koje nitko ne zna otkloniti.

Koliko ih ima u RH, ukupno 3 komada od kojih su 2 greškom naručena.

Da ga i uzmeš i da je recimo ok, gdje ćeš ponovno naći nekoga tko to želi kupiti?

Edited by 2fast
  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Direktor Petrokova je vozio zelenog. Vozio sam se s njim i u zivotu se nisam vozio u nicem udobnijem. To je cudo, samo tu prica staje. S tim autom NON STOP neki problemi i svi kostaju ko suho zlato. To zaobici u sirokom luku! Bolje si kupi stengu nize C5 sa exclusive opremom. Jebeno udoban auto, velik je, odlicno opremljen jedino je malo slabijih performansi sa 2,0 HDi motorom. Ako se vozi 150-160 na tempomatu, onda je super i to je fakat udoban auto za razumnu lovu.

 

153338i.jpg?width=612&qtype=mixing&quali

 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, _DEX_ said:

Bolje si kupi stengu nize C5 sa exclusive opremom. Jebeno udoban auto, velik je, odlicno opremljen jedino je malo slabijih performansi sa 2,0 HDi motorom. Ako se vozi 150-160 na tempomatu, onda je super i to je fakat udoban auto za razumnu lovu.

 

Slažem se, nisam ljubitelj Citroena ni francuza, ali to nije loš auto u odnosu na ostale njihove pokušaje.

Daju se naći dosta povoljno, dobra oprema, solidan motor, udoban auto.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BM0021 said:

Uzeo ja ženi bio C5 2.2hdi bi-turbo, osim što nije išao s mjesta, potrošnja nikad ispod 10 i crko neki senzor tempomata pa se stalno isključivao drugih problema u tih mjesec, dva nije bilo xD

 

Imao kolega iz ureda problema sa tim senzorom (C4). Stvar je bila na kraju u snezoru na kuplungu koji kosta manje od 200 kn. Stalno mu je iskljucivao tempomat i nitko nije znao rijesit problem dok nije otisao kod pravog majstora. ;)

 

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, BM0021 said:

Ma uzeo bi ja opet taj auto bez obzira, oni sicevi su prekrasni i udobni, oprema pada kroz prozor van i dan danas izgleda dobro.

 

Treba uzeti 2,0 HDI, ne ide nikam, ali za udobno kruzanje idealan (ionako nije tip auta za ganjanje). Dobar motor koji se ne kvari i prelazi puno km. I da, bas super izgleda auto. Kad je u opremi ne znas jel ljepsi vani ili unutra.

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

Meni nikako ne pasu ta mekana sjedala na Francuzima, nakon sat vremena voznje sam strgan. Vozio sam do mora i natrag prvi C5, koji je tad bio par mjeseci star, auto je ladja al to bas moras voljet, ko ruzno dijete koje je jedino majci lijepo :D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...