Jump to content

Citroen c6


Recommended Posts

5 minutes ago, tigar_87 said:

Francuzi su jedino udobni, i to je sve :P

 

Ajde nemoj srat jer HDi motori su jedeni i prolaze pun k...c kilometara. Bas ga serete previse zadnje vrijeme. Jedino razumijem posto zivis u Dubravi/Sesvetama, pa je tamo sramota voziti Citroen. :D

 

Kazete za C6 da je krama koja se kvari (ok, toje istina), ali oajde pokazi BMW 7-icu iste godine i km, pa pogledaj koje greske ima i koliko kosta popravak istih. ;)

 

 

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, _DEX_ said:

 

Ajde nemoj srat jer HDi motori su jedeni i prolaze pun k...c kilometara. Bas ga serete previse zadnje vrijeme. Jedino razumijem posto zivis u Dubravi/Sesvetama, pa je tamo sramota voziti Citroen. :D

 

Kazete za C6 da je krama koja se kvari (ok, toje istina), ali oajde pokazi BMW 7-icu iste godine i km, pa pogledaj koje greske ima i koliko kosta popravak istih. ;)

 

 

Pa i 1.9TDI motori su jebeni i prolaze pun kurac km, zašto onda neces Golfa?

A ta sedmica se sigurno nije kvarila kao taj C6 kad je bio nov

Link to comment
Share on other sites

Da dam naisao na mehanicara koji kaze znam sto se pokvarilo, to ti kosta toliko i toliko i dodi za xy dana po auto, mi bi jos uvijek vozili vel satisa a vjerovatno bi si ostavio i c6. Ovako je svaki popravak bio xy novaca sa napomenom da mozda to nije uzrok kvara. Sa vagovima barem znam da kada nesto ode da se moze detektirati kvar i popraviti kako treba

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, tigar_87 said:

Pa i 1.9TDI motori su jebeni i prolaze pun kurac km, zašto onda neces Golfa?

A ta sedmica se sigurno nije kvarila kao taj C6 kad je bio nov

 

Prolaze 1,9 TDI (PD) pun kurac, kad im par puta promijenis dizne koje su nove 4888 kn KOMAD (1800 kn reparacija) sa popustom i pokoje bregaste itd... Samo se to tu ne pise.

 

OK 2,7 i 3,0 HDi su fakat losi i to nebi nikad kupio, ali 2,0 i 2,2 HDi su jebeni motori koji prolaze gro km, a vi mozete i dalje biti zatucani i davati tisuce eura vise za aute sa 500.000 km jer se onda voze prava njemacka kola. :D

 

Edited by _DEX_
  • Like 2
  • Zbunjen 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tigar_87 said:

Pa imaš i 1.9TDI koji nije PD

 

Kaj bus golf 3 boscharu vozio?

 

Za CR motore jos ni ne repariraju dizne ako ode, a probaj pitati kolko kosta nova. :D

 

2 minutes ago, tigar_87 said:

 

Sreca pa recimo Renault laguna 2.2 je savršen motor xD

 

Je govno je od motora taj 2,2. Hoces rec da je 2,0 TDI PD iz golfa 5 vrh auto industrije? :D

 

ali je zato 2,2 HDi jeben i proci ce vise od bilo kojeg 2,0 TDI PD. Ako i ode dizna, cijena je daleko manja jer ih imas na bacanje jer ne rikavaju.

 

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, _DEX_ said:

 

Kaj bus golf 3 boscharu vozio?

 

Za CR motore jos ni ne repariraju dizne ako ode, a probaj pitati kolko kosta nova. :D

 

Golf IV svaki je PD?
A šta ćemo sa zadnjim mostom na francuzima? To je pod normalno? Serijska oprema? xD

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tigar_87 said:

Golf IV svaki je PD?
A šta ćemo sa zadnjim mostom na francuzima? To je pod normalno? Serijska oprema? xD

 

Na Saxu i Xsari. Trebao bi izac iz 1990-ih. Isto kako pricas o Golf cetvorkama. S time da za cijenu Golfa 4 sa 500.000 km rađe vozim 407 sa HDi motorom iz 2004-2005 sa pola tih km i vozimi se ko gospodin. Bez ikakvih problema zadnjeg mosta. Xsaru i Saxo (oni su sa tim spomenutim zadnjim mostom) niti ne gledam jer sam prasao aute od manje od 1000 eura i starije od 20 godina. :D

 

Kad si vec kod zadnjeg mosta, kaj ces sa X5 kojem je reparacija 20.000 km, a na svakom je to za napravit koji se prodaje i ima vise od 150.000 km?

 

Znaci ne mozes biti zatucan i govorit kako su francuzi govna koja se kvare, a njemci se kvare skoro isto toliko. Naravno ti kao neki dokaz uzmes jedan motor iz serije frnacuza koji se malo i prodavao, a VW ima jebeno rasiren 2,0 TDI motor koji se gro prodavao, a raspadao se.

 

Edited by _DEX_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, _DEX_ said:

 

Na Saxu i Xsari. Trebao bi izac iz 1990-ih. Isto kako pricas o Golf cetvorkama. S time da za cijenu Golfa 4 sa 500.000 km rađe vozim 407 sa HDi motorom iz 2004-2005 sa pola tih km i vozimi se ko gospodin. Bez ikakvih problema zadnjeg mosta. Xsaru i Saxo niti ne gledam jer sam prasao aute od manje od 1000 eura i starije od 20 godina. :D

 

Koliko mene sjecanje služi to je i na novijim francuzima problem, recimo na berlingu iz 2007 koji vozi sestričnin muž. A isto tako ako se dobro sjecam vozio si i ti švabski auto sa 500 000km. 
Sad si odjednom sazrio i više ti nije bitno kaj voziš xD

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, tigar_87 said:

Koliko mene sjecanje služi to je i na novijim francuzima problem, recimo na berlingu iz 2007 koji vozi sestričnin muž. A isto tako ako se dobro sjecam vozio si i ti švabski auto sa 500 000km. 
Sad si odjednom sazrio i više ti nije bitno kaj voziš xD

 

Ne, noviji francuzi nemaju te probleme. Vozim osobna vozila tako da za teretna ne znam. Jedino sam vozio Berlingo iz 2004 u bivsoj firmi sa anemicnim 1,4 motorom i 250.000 km i nista mostu nije bilo. Sluzbeno vozilo sa kojim se ne pazi kako se vozi.

 

Sa 250.000 km. Da, sazrio i prodao. I sad gledam da ima sto manje km i da bude mlađi. Za iste novce sam mogao voziti BMW 16 godina star sa 270.000 km (ne moguce provjeriti jer je bio uvoz) ili Focus iz 2005 sa 150.000 i prakticki svom opremom od drugog vlasnika koji je servisiran u ovlastenom i zna se povjest.

 

Ja nisam rekao da nikad to nisam vozio nego sam to prerastao i vidio da to nema smisla jer su isto kante koje se kvare. Nista manje od francuza. Meni se ne isplati uzeti dizel sa 200-300-400.000 km i godisnje ulupati 1000+eura (ako kositim reparirane dijelove). Rađe vozim "nesvabsku" marku, benzinca sa 100-150.000 km servisiran sa novim dijelovima za duplo manje para. Jer mene ne jebe sto se vozim u Fordu/Peugeotu/Renaultu.

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

A znaš i sam da je sve samo kako imaš sreće. Evo moj BMW ni jednom nije stao, niti se išta pokvarilo, a ima i godina i km. S tim da ga vozim preko godinu dana, i napravio sam preko 20 000km.

Samo redovni servisi. Ustvari jedino van redovnih servisa je bilo crijevo turbine

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, tigar_87 said:

A znaš i sam da je sve samo kako imaš sreće. Evo moj BMW ni jednom nije stao, niti se išta pokvarilo, a ima i godina i km. S tim da ga vozim preko godinu dana, i napravio sam preko 20 000km.

Samo redovni servisi. Ustvari jedino van redovnih servisa je bilo crijevo turbine

 

tocno to, sa polovnim je jednostavno stvar srece. O tome i govorim. Moj stari ima Touran 2,0 CR TDI i 242.000 km i niti jednom nije stucnuo. Moj frend ga ima u Passatu i proklinje dan kad ga je kupio jer je ulupao skoro pola vrijednosti auta. Sad ce ic u prodaju ako te zanima, ima 295.000 km. :D

Zato imam hrpu poznanika sa francuzima koji su prvi vlasnici sa gro km i svi prezadovoljni. Piraj kako je @rimA zadovoljan sa starijim 1,5 dci motorom u Cliu i to chipan od pocetka i ganja se i dan danas mu zena vozi taj auto. Moj Clio III sa 231.000 km (napravio sam cca 30.000 sa njim u 7 mjeseci) kojeg sam ja ganjao ko lud, par puta na more, na 10.000 km niti kapi ulja nije potrosio, dimio nije nista i sad se jos po Krapini vozi. Sere se po francuzima, a nisu tako losi nego je stvar balkanizma ako ne vozis švabu.

Edited by _DEX_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Budimo realni, svi se auti kvare, neki više neki manje, kad pričamo o motorima.

 

No francuzi su daleko iza po kvaliteti ostalih komponenti, od ovjesa, inženjerskih rješenja (pod tim mislim na način na koji je nešto konstruirano i izvedeno), materijala u unutrašnjosti, kvalitete plastike, završne obrade.... itd...

 

Konkretno ovaj C5 koji smo spomenuli je jedan od boljih Citroena u koji sam sjeo i ono da si baš malo više popijem i ne spavam par dana, možda bih ga i sebi kupio.

No kad čovjek vidi onaj mali narančasti "digitron style" display unutra misli da se vratio kroz vrijeme u ´87..

Link to comment
Share on other sites

Sve to stoji. Ali moje osobno iskustvo (saxo, xsara, laguna, vel satis, c6) je katastrofa. Svi osim c6 su bili novi novi iz salona. Dok vrijedi garancija sve 5. Kad istekne onda krece veselje. Kod vagova kad se nesto pokvarilo, popravi se i slijedeci dan zaboravim na to.
Na vel satisu se bila razletila turbina i jos par stvari. Sastavljen je u ovlastenom ali nikada se vise nismo usudili ici negdje dalje s njim. Jednostavno se stalno vezala jedna musica na drugu. Na a8 sam sada radio ajmo reci generalku. 9t kn lijeva i isto toliko desna strana motora. I bez straha sada lupam dalje kilometre. Sa francuzom... ne bi imao mira...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, _DEX_ said:

 

Treba uzeti 2,0 HDI, ne ide nikam, ali za udobno kruzanje idealan (ionako nije tip auta za ganjanje). Dobar motor koji se ne kvari i prelazi puno km. I da, bas super izgleda auto. Kad je u opremi ne znas jel ljepsi vani ili unutra.

 

Buraz je imao C5 2.0HDI sluzbeni... jedino ga on vozio... "prvi vlasnik"... Redovno servisiran... I to je to... toci vozi... imao je preko 150k km, bez ikakvih problema...
Jako udoban auto bio... I nije niti lose izgledao... 

Edited by dcrnic
Link to comment
Share on other sites

samo francuzi.... njemci...sta je s talijanima...koreancima i japancima..
za ford znamo kolko je dizna
 
Seat majka u 30000km ...samo 3 brave riknule.... kontakt, gepek i evo desna suvozacka od jucer
 
Kaj si ti lud? Pa sa Koreancima tek sranje jer su jebeno pouzdani. Jesu klasa kante, ali sa kvarovima su na vi. Japanci su se jako pokvarili. Moj je jos onaj stari kvalitetan japanac, ali Aurisi su koma. Kum je prije radio u Toyoti, pa mi je pricao o njima. Koma! Letva volana 12.000 kn, a odlaze svako malo.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, _DEX_ said:

Kaj si ti lud? Pa sa Koreancima tek sranje jer su jebeno pouzdani. Jesu klasa kante, ali sa kvarovima su na vi. Japanci su se jako pokvarili. Moj je jos onaj stari kvalitetan japanac, ali Aurisi su koma. Kum je prije radio u Toyoti, pa mi je pricao o njima. Koma! Letva volana 12.000 kn, a odlaze svako malo.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 

 

 

Evo mi mijenjamo 2 headunita (radio) dnevno recimo.

Link to comment
Share on other sites

Kaj si ti lud? Pa sa Koreancima tek sranje jer su jebeno pouzdani. Jesu klasa kante, ali sa kvarovima su na vi. Japanci su se jako pokvarili. Moj je jos onaj stari kvalitetan japanac, ali Aurisi su koma. Kum je prije radio u Toyoti, pa mi je pricao o njima. Koma! Letva volana 12.000 kn, a odlaze svako malo.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk


Kakvi su lexusi?konkretno is220d 2008god?to je toyota?
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...