Jump to content

BMW X-drive


Recommended Posts

Interesiram se za jednog BMW-a E91 320D s x-driveom. Obzirom da nisam potkovan nekim tehničkim znanjem, interesira me je li kopliciran za održavati auto sa takvim pogonom, da li je to pogon sa stalnim prijenosom na sve kotače ili to elektronika raspoređuje po potrebi, što paziti kod auta sa takvim pogonom i motorizacijom (lanac je koliko sam čitao problem)?

eto,zahvaljujem unaprijed!

 

http://www.njuskalo.hr/auti/bmw-serija-3-touring-320d-x-drive-oglas-23348264

Link to comment
Share on other sites

Hoce se razletit reduktor koji ukljucuje prednji pogon. Popravak 800€. Lanac je generalni problem i ja sam odustao od tog motora bas iz tog razloga, to je tempirana bomba. Ovaj auto (nisam 100%) sam ja probao vozit i auto nejde bas kaka treba za 184 ks. To je jedan od prvih znakova da se lanac rastegnuo. Izmjena lanca ti je cca 6000kn. S time da i nakon izmjene vozis tempiranu bombu. Znali su se radpadat i na 30kkm (novi auto). A znam za primjer n47 koj sada leti prema 380kkm nikada lanac nije diran i jos uvijek vozi. Nakon puno gledanja i razgovora s deckima koji slazu bmw. Odlucio sam definitivno odustat od n47 a tako i nazalost i od te serije bmw-a posto kod nas 325d ili 330d je nemoguca misija za nac.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

N47 je smece od motora. Ja zamjeram BMW-u sto to nije priznao sam sebi i bacio ga u kujac. Na kraju su za problem kanca sluzbeno ispali krivi proizvodjaci ulja. Jer je kao ulje stopalo uljne kanale. Promjenili su proizvodjaca ulja i smanjili servisni interval i kao to je to. A to nije to i lanci i dalje pucaju. Pucaju od 2007 godine pa sve do danas do f30. Sada je u facelifru f30 izasao faceliftani motor n47o pa ce vrijeme pokazat da li su napokon rjesili problem kako treba. Ako jesu za to im je trebalo samo 10 godina. Volim BMW i ljubitelj sam. Imao sam ih dosta i na karju zbog debila sam bio prisiljen kupit vw :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

a jbt...nisam znao da je to baš toliki problem.entuzijazam mi je naglo splasnuo...hvalana info!!
Mozda ja malo pretjerujem. Vlasnici tih motora sami sebe tjese da nije to tak. Ja znam ono kaj sam vidio i ono kaj sam procitao. Ja osobno ne zelim taj motor u svom autu. Ne znaci da ce svaki puknut ali uvijek postoji mogucnost. A ja nemam novaca za riskirat tu mogucnost. Frend koji radi bmw nije u zadnje 2 godine proslo valjda tjedan dana da nije imao neki lanac na n47 promjenit. Sto preventivno sto popucale.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pa bar tih N47 ima brdo da se voze. Manje vise kad se lanac promjeni nema vise frke. Uostalom tko ima uho mogu se čuti simptomi na vrijeme.
Od ljudi sto znam tko god je izmijenio lanac na vrijeme kasnije nije imao problema

Sent from my MI 6 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa evo na 2.0tdi pucaju glave, po pričama isto barem 2 po svakom autu 
Nemam pojma. Nas kaj. Sto manje znam to mi je auto bolji a i bolje da pukne glava na VW nego da me odjebe lanac na BMW-u.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

a ovi dizelaši do 2006-07, gdje je 20d sa 110kw, oni nemaju tih problema?
edit: kako prepoznat neispravan lanac?
Do 2007 godine ne. Lanac se zna cut ali tada vec bude lagano kasno. Rastegne se pa auto slabije ide... moguce da se nema problema nakon izmjene ako se ide redovito na servise. Svakih 10kkm. Velim, moguce. Ja mu i dalje ne vjerujem.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, m3 power said:

Pucaju i prije. Puno prije.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 

 

Just now, tigar_87 said:

Budem ti ja dovezao čovjeka kojem je lanac pukao na originalnih 65 000km :|

 

Ma znam da ima slucajeva da se i prije raspadaju. Zna se za to. Samo kaj nije da je to bilo samo na 177 ks motorima? i Sta nije bilo da su napravili neke promjene oko lanca/klizaca, pa da se nakon promjene to manje događalo?

Link to comment
Share on other sites

citao o sranjima sa lancem prije nego sto sam kupio bmw-a, i onak dodes do zakljucka, koji auto danas nema problema?

 

promjeni lanac i teraj dalje.... vecinu tih problema su stvorile same tvornice, dugim servisnim intervalima, ekoloskim sranjima (dpf, egr itd)

 

dex navodno od 2009 na dalje nemaju problema s lancem, frend na 2010 kad je mjenjao lanac kaze mehanicar da je bio jako blizu da ne pukne (200k km). i opcenito je vezan uz n47 motor taj problem (16d, 18d, 20d, u 1ici, 3ojci, 5ici...)

Link to comment
Share on other sites

N47 je smece od motora. Ja zamjeram BMW-u sto to nije priznao sam sebi i bacio ga u kujac. Na kraju su za problem kanca sluzbeno ispali krivi proizvodjaci ulja. Jer je kao ulje stopalo uljne kanale. Promjenili su proizvodjaca ulja i smanjili servisni interval i kao to je to. A to nije to i lanci i dalje pucaju. Pucaju od 2007 godine pa sve do danas do f30. Sada je u facelifru f30 izasao faceliftani motor n47o pa ce vrijeme pokazat da li su napokon rjesili problem kako treba. Ako jesu za to im je trebalo samo 10 godina. Volim BMW i ljubitelj sam. Imao sam ih dosta i na karju zbog debila sam bio prisiljen kupit vw

Sent from my SM-N910C using Tapatalk


Na F30 lci je B47 motor koji je dio ove nove generacije modularnih motora i samo rezu cilindre koliko treba. 3-4 ili 6.
Nema vise N47

Sent from my Moto Z

Link to comment
Share on other sites

Na F30 lci je B47 motor koji je dio ove nove generacije modularnih motora i samo rezu cilindre koliko treba. 3-4 ili 6.
Nema vise N47

Sent from my Moto Z

Tocno. B47 ide u lci. Ali je bio i n47o u nekim modelima f30. Iskreno malo sam se u njima pogubio. Tj. nisu me zoliko zanimali pa nisam gleda di i od kada tocno idu. B47 bi bar za sada trebao biti ok. Ali vec pusem na hladno

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tocno. B47 ide u lci. Ali je bio i n47o u nekim modelima f30. Iskreno malo sam se u njima pogubio. Tj. nisu me zoliko zanimali pa nisam gleda di i od kada tocno idu. B47 bi bar za sada trebao biti ok. Ali vec pusem na hladno  

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

 

 

Moj stari je imao taj motor u e90 lci sa 230k km i osim kuplunga i zamasnjaka nije bilo drugih problema. Sada je uzeo X1 sa istim motorom ali

Bilo je vise verzija, na 2008 autima su znali pucati dok na 2010+ navodno samo buci, a ne raspada se.

 

Jednom u 100k km promjena 5-6k kn i to je to.

 

Sent from my Moto Z

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

puca i na novima. znam vec tri f30 di je puko i to sve prije 200kkm. e da a i upadaju klapne iz usisne u motor i naprave slicnu havariju.
a x-drive je super dok radi ali je jako osjetljiv na razliku u opsegu guma, cim je mala razlika pocne trzat. gume i felge moraju obabeano bit sve sa bmw žigom inace te u tomicu odjebu

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Danko said:

Interesiram se za jednog BMW-a E91 320D s x-driveom. Obzirom da nisam potkovan nekim tehničkim znanjem, interesira me je li kopliciran za održavati auto sa takvim pogonom, da li je to pogon sa stalnim prijenosom na sve kotače ili to elektronika raspoređuje po potrebi, što paziti kod auta sa takvim pogonom i motorizacijom (lanac je koliko sam čitao problem)?

eto,zahvaljujem unaprijed!

 

http://www.njuskalo.hr/auti/bmw-serija-3-touring-320d-x-drive-oglas-23348264

 

kupis auto sa quattrom i ne brines.  ovi ostali mu ne mogu vode donest.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...