Jump to content

Metlice brisača(najbolje)?


Sonic

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Ja sam imao Chapionove 2-2,5 godine. Kupio na OMV-u za 70 kn.

Pravi zmajevi za brisanje. Mrak su bile.

 

Prošlo ljeto samo piknuo neke Boschove za isto nekih 70ak kn.

OK su. Odrade svoj posao bez struganja, cviljenja, zapinjanja i ostalih -injanja.

 

Više od 70-80kn za metlice ne bih ni dao. Ove savršeno odrađuju svoj posao.

Sve više od toga je ili bacanje love ili šminkanje auta.

Link to comment
Share on other sites

potrošio 180 kn za originalne (moš' mislit') metlice na hyundaiu da probam i tu OEM komponentu i brišu isti k kao i one od 70kn, a toliko i traju - cca 25.000 km

 

uglavnom, FAIL

Edited by Bubi
Link to comment
Share on other sites

Originalni brisači koje sam dobio s autom su mi do sad najbolji koje sam imao, a promijenio sam ih hrpu na drugim autima. Tri godine već traju, kiša, snijeg, led ništa im ne smeta, sad su malo počele fušati ali još uvijek bolje rade od 80% brisača koje sam isprobao. Jedino što originalne koštaju 300 kn plus shipping sa ebay-a. Ne želim ni znati koliko koštaju kod nas :lol:

Ali to nije ni puno ako budu radili dobro ko i trenutni, budući da sam na accentu imao one valeo za 250+ kn pa su proprdili za 6 mjeseci

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Može li mi netko reći tehničku pozadinu zašto mi brisač odjednom ostavlja crtu po cijeloj dužini brisanja? Gore je Valeo Aero, koristim ga nekih pola godine. Pomno sam pregledao brisač na mjestu gdje ostavlja crtu i nisam naišao na nikakve nepravilnosti.

Čudno...

Link to comment
Share on other sites

Nema najboljih. To sam naučio na vlastitoj koži (opet)... Kupio sam Valeo Silencio Xtreme i ne da ne brišu bolje nego brišu jednako kao origigi koji su stari tri godine. Ostavljaju isti trag na šajbi di su i stari. Dakle, problem je u šajbi i to od prvog dana. Stoga, nemojte kupovati ova super điđi miđi sranja jer se ne isplati. Dok sam imao Corsu mjenjao sam svake dvije/tri godine sa onim Bosch brisačima s benzinske i nikad problema. To je sasvim dovoljno i jeftino. Točka.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...