Jump to content

WRC Monte Carlo 2018.


Nicol

Recommended Posts

 

 

 

 

 

Detaljnije imate ovdje:

 

https://www.redbull.tv/video/AP-1TQGNZF9S1W11/recap-monte-carlo-day-1

 

 

3 hours ago, Nicol said:

I tako....Ogier again.. Ali nekako si mislim (i nadam se) da ce mu Tanak i Neuville malo vise smetati nego lani. Lappi i Evans se malo probili konacno, iako steta za Lappia da je tako izgubio na zadnjem brzincu...

 

Ma vec na petom brzincu je imao skoro minutu prednosti... Izgleda da je Ogier klasa iznad svih, kao sto je Loeb bio, te da mu je imenjak legitiman nasljednik...

Edited by ND4SPD
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ZaX said:

Monte - nikad ne razočara, do zadnjeg brzinca.

Uživao sam pratiti ovaj vikend. Sebastian je kralj, 5. puta za redom pobijediti govori samo za sebe.

Naravno navijam za Toyotu - Tanak isto odličan!

 

Stvarno šteta za Toyotu onakav kraj, trebali su imati 3 auta u top 5

Link to comment
Share on other sites

Bit ce interesantno vidjeti dvoboj dva Sebastiana ove godine u tri trke u kojima nastupa i Loeb.
Prva je Mexico  pocetkom 3. mjeseca.
Mislim da nis od toga, osim ako Citroen konacno ne slozi neki auto za Loeba, ovo do sad je...ne smijem izgovoriti, ipak sam sekta
Link to comment
Share on other sites

rally mi fascinantan jos od doba makkinena, mcraea, burnsa, gronholma, solberga...monte mi vrhunac sezone, san mi jednom ici raditi na upis na monte...ili ako bude srece za god dve na croatiu kad dodu wrc! za sad mi vrh vidjeti uzivo R5 aute, hidega, sebalja, turka, szilagyja i ekipu :) 

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ruske said:

rally mi fascinantan jos od doba makkinena, mcraea, burnsa, gronholma, solberga...monte mi vrhunac sezone, san mi jednom ici raditi na upis na monte...ili ako bude srece za god dve na croatiu kad dodu wrc! za sad mi vrh vidjeti uzivo R5 aute, hidega, sebalja, turka, szilagyja i ekipu :) 

 

To bi bilo fantasticno, bilo je i u najavi (imamo temo o tome tu na forumu), ali na zalost, nista od toga...

Link to comment
Share on other sites

Nije zabadav cijelu zimu testirao novu  vozilicu.

Ali da,  vidjet cemo.

Slicno se pricalo i sa Pikes Peakom pa na kraju,...........boooooom.

Ili mislis da je Loeb ostario/zaboravio voziti i da vise nije za to?

Ma ne mislim uopce da je zaboravio voziti niti ostario, za mene je on i dalje br.1 od "novijih" vozaca (bas sam gledala kad je ljetos s maxijem vozio francusku), al Citroen bas nema neke vrhunske aute zadnjih godina. Mislim, da se razumijemo, vrhunski su to auti, da me se krivo ne shvati samo nisu bas konkurentni kao ford i yaris...
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Nicol said:

Ma ne mislim uopce da je zaboravio voziti niti ostario, za mene je on i dalje br.1 od "novijih" vozaca (bas sam gledala kad je ljetos s maxijem vozio francusku), al Citroen bas nema neke vrhunske aute zadnjih godina. Mislim, da se razumijemo, vrhunski su to auti, da me se krivo ne shvati emoji23.png samo nisu bas konkurentni kao ford i yaris...

 

IMHO Hyundai je prosle godine imao najbolji auto, i Neuville imao sansu za naslov, ali je baksuz...

Link to comment
Share on other sites

Njega sam zaboravila hyundai definitivno ima dobar auto, a i ja sam Neuvillea smatrala baksuzom i navijala za njega (samo zato da ogier ne pobjedi), al onda me frend natjerao da razmislim i shvatim da si je sve sam napravio, auto je sve izdrzao (isto ko sad za vikend, izletio na prvom brzincu, pa u subotu busio gumu u onom krateru u kojem se moras haklat)... Po meni baksuz broj 1 prosle sezone je Paddon, njega mi je fakat zao bilo, em je ubio covjeka ni kriv ni duzan na prvoj trci, pa se bio ono jako prebio na ne znam vise kojoj utrci kad je bio prvi, pa mu je na nekoj trecoj krepao servo, pa ostao bez bremzi....nemrem se vise ni sjetit svega...uglavnom bogec spusio mjesto za ovu sezonu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam prvi puta prošle godine WRC+ platio samo zbog on boardova, i već zbog toga se isplati, kamoli sve ostalo. Malo me naljutila ova finta sa "live" koji se dodatno plaća, jer i prošle godine je sve bilo live, i cijeni jednog paketa, ovog jeftinijeg :D   Da WRC+ aplikacija radi kako treba na Samsung smart telki, (ne rade on boardovi :( ), bez sekunde razmišljanja bi iskeširao godišnju pretplatu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...