Jump to content

problem s kočenjem


Recommended Posts

Pozzz 
Naravno ovaj Ford mi zadaje glavobolje...
Radi se o Volvu V50 2.0D 
Problem se javlja prilikom koćenja 
Kada se normalno koči auto ljepo koči i radi normalno, kad stisne jako jako kočnicu auto ne zanaša jako, ali koči SAM dok ne stane pa makar ja skinem nogu sa kočnice. Ako vozim tipa 60km/h i jako jako zakočim i pustim kočnicu on dalje koči pa makar ja njemu i stisne gas, toliko jako koči da mi se uspije i ugasit sa stisnutim gasom. 

U čemu bi mogao biti problem?  otkuda krenuti? 

Link to comment
Share on other sites

Jel to uopce problem u pitanju? Meni je za neki auto to pisalo da radi ali nisam nikad dozivio. Valjda audi, kad sustav vidi opasnost dovoljno je da mu zadas jaki impuls na kocnicu i dalje sam odradi, kao da vozacu ne popusti sila zbog panike.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nema Brake Assyst  auto je 2006. godina. Ne stvara problem dok vani nije skliska cesta, stvarao mi je problem po zimi... sad sam odlučio riješiti

Strah da me netko ne napuca, ili da negdje u zavoju ne produzim ravno, usljed neke nepradviđene situacije...

 

Link to comment
Share on other sites

kod mene u golfa 4 je slicno bilo. skupila se prljavstina (od hrdze i svega) i prilikom jaceg kocenja klip od kocionog bi ostao stekati...samo prilikom jaceg kocenja...

zamjenili kljesta i evo, sve radi :)

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, ToMMeK said:

Pozzz 
Naravno ovaj Ford mi zadaje glavobolje...
Radi se o Volvu V50 2.0D 
Problem se javlja prilikom koćenja 
Kada se normalno koči auto ljepo koči i radi normalno, kad stisne jako jako kočnicu auto ne zanaša jako, ali koči SAM dok ne stane pa makar ja skinem nogu sa kočnice. Ako vozim tipa 60km/h i jako jako zakočim i pustim kočnicu on dalje koči pa makar ja njemu i stisne gas, toliko jako koči da mi se uspije i ugasit sa stisnutim gasom. 

U čemu bi mogao biti problem?  otkuda krenuti? 

Brems Asistent se aktivira. 

Odi u servis na dijagnostiku prije neg šta prckas na pamet.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...