Jump to content

Catch can - prerada, kako i gdje


Recommended Posts

Golf vec neko vrijeme ima vizualno odličan setup catch cana sa crijevima po mjeri od Pasarica i tankom sa eBaya, ali nakon izlaska na stazu pokazalo se da setup ima funkcionalne mane. 

 

Naime sam tank nema pregrade, te se nakupljeni talog (vise voda, jer se talog zadržao na dnu) kod jačih ulazaka u zavoj vraća nazad prema turbu i dalje u aspuh, sto uzrokuje gust bijeli dim. 

 

Da li ima netko iskustva sa preradom tanka, na koji način najbolje sloziti i gdje odnijeti na rezanje i varenje?

Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2018 at 6:47 PM, Raptor6767 said:
On 6/22/2018 at 6:47 PM, YellowBellow said:
 
Nisam tu nasao tko preradjuje CC, vidim da se moze kupiti, izraditi i cijelu raspravu kako ga spojiti, ali moj je kupljen, spojen i radi, ali trebam ga otvoriti, dodati pregradu i nesto za kondenzaciju.

Milletu se javi.

Nemoj se javit meni .mille ne preradjuje :)

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Hic said:

Pomoc? Buraz, radis auto od 400ks, trebaju ti pare, a ne pomocemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png


Sva sreca pa nisam pitao pare, nego pomoc :busted_cop:

Sad je ovaj Catch can tu di je, izradjena crijeva po mjeri, znam da sam mogao odmah dati izraditi kako treba, ali nisam bio informiran dok nije krenuo problem, sta sad, da bacim sve sto sam napravio i platim sve ponovno? - ne pada mi napamet, nije znanost pregradu napraviti u tanku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Hic said:

Pa nije. Samo daj, ne moras se ljutit odmah

 

Sta bi se ljutio stari, pokusao sam ti dati perspektivu da nije sve u parama, jer si ranije sugerirao da sam u problemu zbog jeftinog djela - ne treba mi para, nego mi treba pomoc, ali hvala na misljenju. ?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kevin said:

detalj je u tome da Mille ne PRERAĐUJE nego IZRAĐUJE iz nule.

 

Evo custom OCC koji je meni na Evou radio:

 

20161117_194808_resized.jpg

 

E ovo me zanima da li znas kako je struktura unutra i zasto neki imaju odzracnik, a drugi ne. 

 

Koliko sam shvatio bez odzracnika vakum prema turbu vuce zrak van i odvaja tekucinu?

Link to comment
Share on other sites

ima 2 vatijante OCC-a.

 

1. Otvoreni sistem (VTA - Vent to Atmosphere)

2. Zatvoreni sistem (Sealed OCC)

 

moji je VTA sistem (kao sto vidis) jer nisam htjeo da turbina radi podtlak i vuce (filtrirane uljne pare) iz OCC nazad u usis i cijelokupni sistem.

I da, unutra ima pregrada (baffles) i "drain plug" za pražnjenje.

I da, košta :D

al je živi sex xD

 

Edited by Kevin
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, vesko said:

Poslikaj mi taj OCC možda ti ja mogu pomoć, da ti ga preradim.

 

Vesko, tebe sam se sjetio, ali auto stoji kod mehanicara, pa sam gledao rijesiti u Zagrebu. U svakom slucaju, sljedeci put kad sam u Istri dolazim na dogovor, ima jos sitnica za srediti ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...