Jump to content

Volvo S40 bluetooth upgrade


Recommended Posts

Znaci kako u Volvu imam onaj famozni audio sustav:

 

volvo-s40-interior-6.jpg

 

Malo sam limitiran sa rijesenjima. Zvao sam Ronis i preporucaju Parrot MKI9100  sustav (sa ugradnjom cca 2000 kn). Osim handsfree-a, najbitnije mi je bluetooth streamanje muzike sa moba na radio. Za Parrot znam da ima kvalitetan zvuk razgovora i audio streminga. E sad, jel ima mozda kakvo jeftinije rjesenje ili da se jednostavno narucim u Ronisu da to odradim? Zvao sam Jensa za neko rjesenje, ali on je vjerojatno u grdom poslu i ne javlja se. Makar idem njemu uskoro na rjesavanje rasvjete.

 

 

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

Pa tek sam ga uzeo, moram ga barem jos mjesec-dva voziti. Nema AUX-IN i zelim bas bluetooth. Mislim da cu na kraju uzet taj Parrot sustav. Budem se danas zaletio do Ronisa poslije posla, pa cu vidjet sta ce rec.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma mislio sam da na aux-in prikljucis neki BT reciever, ali ako nema onda je jedino opcija rastaviti radio i zalemiti audio in negdje...
Nakon brze pretrage, ovaj gromaudio.com se cini fora, a da sve ostane stock.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, vux said:

Ma mislio sam da na aux-in prikljucis neki BT reciever, ali ako nema onda je jedino opcija rastaviti radio i zalemiti audio in negdje...
Nakon brze pretrage, ovaj gromaudio.com se cini fora, a da sve ostane stock.

 

Cijenom kosta kao i Parrot sustav sa ugradnjom tu. Znaci odem u Ronis, dobar dan izvolite kljuceve, ugradnja, garancija i vozi dalje. Mislim da mi je to skoro najbolja opcija. I odlicno radi handsfree za razgovor.

 

edit: Sad vidim da se bluetooth adapter jos dodatno placa na tom grom-u. Ma nista to. Fakat ispadne gro skuplje na kraju i sam moram prckat, a nije bas jeftino ako tu nekaj zajebam :D 

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

Aha te nisam ni vidio. Ali opet moraš imati navigaciju za to ili eventualno onaj najjači audio sustav koji je imao zvučnik i na vrhu armature, a 99% volva s40 i c30 to nema jer je navigacija koštala 3500 eura, a i autio sustav je koštao pun qrac :D

Edited by cyberphere
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, dodo99 said:

 

Samo razgovori na orginalnom, ne mozes streamat muziku

Link to comment
Share on other sites

Stvar ukusa, meni je prejebena armatura. :P

Makar da, ekipa je podijeljena, ili im je ogavna ili im se jebeno svida. Nema nista između :D 

Samo ti prcaj, inace te nista ne sprecava :D 

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, JosipZG said:

tu ide humor

 

https://forum.crotuned.com/forum/33-humor/

 

 

topic tj.ova prva slika me provocirala da prcam DRX-a tak jako da ni sam ne znam kak sam se suzdržao 

 

 

 

kad smo kod toga. ovak ružnu armaturu nisam vidio tam negdje od 2013-e kad je frend prodao takvog volva :(

 

 

Josipe, molim te da ne zezas Dexa i njegovo vozilo, jer cu u protivnom ja morat tamo negdje 2022. slusati kak su ga svi ismijavali na forumu i nitko nije reagirao na to, dok je vozio najurednijeg Volva u HR.

Hvala na razumijevanju, LP.

 

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...