Jump to content

Izrada daljinca skakavca


Oggy

Recommended Posts

Ima li u Zagrebu neka radnja koja može od običnog ključa napraviti skakavac ključ? 

Znači sad auto ima onaj običan starinski ključ, ima i daljinsko zaključavanje u obliku privjeska. Sad bi modernizirao sve to u jedno. Znači da se skakavac može programirati po trenutnom daljinskom i da ima blank ključ koji je kompatibilan sa Civic bravom. 

Nije odbačena opcija da zamjenim jedinicu u vratima za daljinsko zaključavanje ako se ne da programirati skakavac spacer.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Goertosing said:

takva prazna kućišta možeš naručiti iz kine, ključ ti narežu po radionicama za ključeve a elektroniku unutra možeš sam prebacit iz starog u novo kućište

 

Pitao sam u jednoj brusionici/radionici ključeva i tih điđa pa me otkantao. Rekao da ne može elektroniku iz mog daljinskog prebaciti u drugi "prazni" daljinski. Al kako mi malo to sumnjivo bilo, idem se raspitati dalje...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Oggy said:

 

Pitao sam u jednoj brusionici/radionici ključeva i tih điđa pa me otkantao. Rekao da ne može elektroniku iz mog daljinskog prebaciti u drugi "prazni" daljinski. Al kako mi malo to sumnjivo bilo, idem se raspitati dalje...

pa sam ti linkao gdje se to može odraditi

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Oggy said:

 

Pitao sam u jednoj brusionici/radionici ključeva i tih điđa pa me otkantao. Rekao da ne može elektroniku iz mog daljinskog prebaciti u drugi "prazni" daljinski. Al kako mi malo to sumnjivo bilo, idem se raspitati dalje...

 

a tu stvarno nemaš što kemijat, samo prebaciš iz jednog kućišta u drugog, ne treba ništa šarafit. Mislim, ako nije možda nekakav specijalan slučaj, ali ja sam na mom doslovno samo premjestio sve iz jednog u drugi

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, krule said:

pa sam ti linkao gdje se to može odraditi

Pa hvala na tome, ali prvo sam pitao u živo pa kad me otfikario sam pitao tu... 

1 hour ago, Goertosing said:

 

a tu stvarno nemaš što kemijat, samo prebaciš iz jednog kućišta u drugog, ne treba ništa šarafit. Mislim, ako nije možda nekakav specijalan slučaj, ali ja sam na mom doslovno samo premjestio sve iz jednog u drugi

A očito je problem. Jer dobio sam jutros preporuku za još jednu radnju pa su rekli da ne mogu... Jer je aftermarket daljinsko... Ma mislim da se svima njima samo ne da zajebavati s time 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...