Jump to content

Audi servis preporuka


dar-mar

Recommended Posts

5 hours ago, dar-mar said:

Molim preporuku za Audi servis, ne mora bit ovlašteni....ZG zapad prema Samoboru najradije, ali nije uvjet

Redovni servis + kontrola + izmjena ulja u DSG-u...Audi A6 2.0 TDI 2015 (C7 FL)

 

Ovlasteni ti je cca 5000kn puna cijena bez popusta, redovni servis, kociona tekucina, dsg, filter zraka, filter peludi, filter goriva, AutoZubak Sesvete.

Link to comment
Share on other sites

  • Pekx changed the title to Audi servis preporuka

koliko sam upućenm, za izmjenu na automatiku bi se trebala koristiti pumpa jer se inače ne uspije istočiti sve i taj dio mi je jasan da nešto košta. sada su satnice u ovlaštenim od 400 do 600 kn za "normalne" aute, ali mi se svejedno ne vraća računica. zato me je zanimalo kakvo to ulje ide u dsg, da ne surfam jer znam da ne ide više od 5-6 litara + filter

Link to comment
Share on other sites

 lani sam slučajno zalutao u toyotu, na pultu ponosno istaknuta cijena od 370kn/sat

električar kod lokalnog mehaničara koji mi je sređivao struju na klimi, jednom na meganeu, drugi put na laguni, još ponosnije istaknuo na računu:

sati rada: 1  _______ 500 kn

???

Edited by Bubi
Link to comment
Share on other sites

A gle, ne vidim problem. Imas, barem kod ovlastenih kvote u kojem se vremenu neki problem rjesava. U tome moras pokriti hladni pogon, alate (cija cijena bi vas iznenadila), platiti sve namete, platiti radnika, platiti (pre)skupu edukaciju radnika i jos tebi nesto mora kao vlasniku servisa ostati. Nije isto kod Pere u stali slagati nesto i sloziti nesto kroz servis koji ti izda racun/prijavi sve drzavi i radi legalno.

 

Zato i postoje razne satnice, kad smo vec kod Audija, od A1 do Q8, nije realno za ocekivati da ce rad mehanicara na razlicitim autima biti isti, kad na karikiram Q8 potrgas jednu lajsnu i kosta te ko cijeli A1. ?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Pekx said:

Nije isto kod Pere u stali slagati nesto i sloziti nesto kroz servis koji ti izda racun/prijavi sve drzavi i radi legalno.

 

 

čini mi se da ti je promaklo da neke štale imaju višu satnicu od ovlaštenog audijevog servisa ?

 

 

 

Edited by Bubi
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...