Jump to content

Alfa GTV , radio uređaj , kaj pribavit da bude ko u kasnim 90-tima...


13DM

Recommended Posts

Meni je i Sony ok, vidim da to audiofilima nije naj izbor, ali moze bit da je meni buka na radnom mjestu ostetila sluh, pa sam zadovoljan?

spacer.png

Mislim da ovakav model nekakav imam, zvucnici Hertz, 100mm sprijeda, elipse straga, mislim da su skupa bili ~1kkn sto nije neka cifra za eksperimentirat sa starim zvucnicima, ozicenje novo, silikonska izolacija nekakva...uglavnom za moje uho i basic setup u biti, i vise nego zadovoljan...zvuk odlican, snage bas dosta...

Prebacio Pioneer ovaj od 800-900kn sto ima po svim ducanima, cisto za probu, nula bodova, koliko god stimao zvuk. 

Cak mi je i stari CDX, isto slican ovom sa velikim ekranom (ne znam model)...bio nebo i zemlja sa ovim Pioneerom.

Ovo sto se prodaje novo trenutno mi sve izgleda ko teska Kina...takva radia su izumrla ima 10-15 godina

 

Edited by Top00
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imam na prodaju ako koga zanima nekoliko 1din hu-a:

 

1. Alpine cda-9854r , njemu je “mana” sta nema usb, inace bi osta i dalje u mene.

 

2. Sony dsx-s200x, zanimljiv zbog ugradjenog traya za mobitel/ipod, i bogatog speca: 3x4v izlazi, vremenska korekcija, itd...

 

3: Pioneer deh-5100ub, od svih navedenih najpozitivnije iznenadjenje (isprobani su svi na istim tvornickim zvucnicima). Jednostavno puca od snage i atraktivnosti koja nekad preraste u nedefiniranost. Ali mp3ce sa youtubea svira ko nitko sa liste, odlican enhancer ima... Najbolji out of the box hu.

 

4. Kenwood KIV700, gotovo flagship, tona stvari za podesit, odlican dsp i time korekcija, npr. moguce rucno unositi tip vozila (kompakt, limo, suv), promjer zvucnika, tip zvucnika (koax, sistem), udaljenost od uha, itd itd. Zvuk dosta precizniji od pioneera ali i manje “atraktivan”, snage ne nedostaje. Ovo mi je trenutno u autu i bas mi se svidja, iako nikad nisam bio fan kenwooda (vise sam alpine tip).

 

5. Aiwa (moram pogledat model), nema mp3. Jos jedno ugodno iznenadjenje.

Link to comment
Share on other sites

Ako još nisi našao, moja preporuka old skul radiJofona bi bila:

Alpine 7998 - Top model, ima i više nego tražiš, ali ga je malo nezgodno za naći
Alpine 7983/7894

Pioneer deh-p7500/7600/7700

Ovo ostalo ima neodgovarajuću boju tipki, a od ovog gore ćeš dobiti sve ono što očekuješ, čak i mogućnost preko modula spojiti usb ili slično ?
 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako ti paše, imam ja doma Kenwood KDC-MP925 praktički "novi".
sa kutijom i papirima, daljincem, kutijicom za pločicu, okvirom i priborom.

Ja sam ga bio uzeo iz SAD-a kao new old stock prije X godina kad mi je krepalo osvjetljene ekrana na Alpine phantomu i u autu je bio možda godinu dana. Prešao sam bio na multimediju.

Ovakav je:

 

Edited by Silvester
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...