Jump to content

Gdje servisirati Kawasaki ?


Bela

Recommended Posts

Društvo bok, nakon dugo godina, i traženja i svega, napokon sam nabavio ZRX 1200R 2006.g sa 38 000 km !  S obzirom na okolnosti nekad sam moram prodao svoj gsx1400 k7, pa sam do danas vozio nista, ali proteklih 4-5 godina pratim samo zrx1200r kojih jako malo ima, a i onih koji su bili u ponudi nisu mi bili po čefu....

Volio bi sada odvest motor u pravi servis ili k pravom majstoru tko mi može kompletno sve spregledati, napraviti servis sve što treba, i gdje na kraju krejave mogu dalje održavati taj motor .... do  sad je bio održavan u KMS, pa ne znam jel da nastavim tamo ili da idem drugdje ?   Svaki savjet i preporuka dobrodošli !

Hvala. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Fran_Zgb said:

Ja sam ovom vozio svoj Versys, čovjek zna posao i specijaliziran je za Kawasaki.

 

Coha Majstor Versys Motor Kawasaki

 

Contact details
 
 
0989653676  • Mobile
 
Cirkovci 95  • Home

to mi je frend s kojim sam odraso...kuća preko puta kuće.....

preporučam, zna poso....radio je iznmeđu ostalog jedno 15 godina kod Markeza u Sv.Nedelji

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BM0021 said:

Ovi moji kramasvaki sektaši se kunu u kms, samo to priznaju ?

 

Sa razlogom, ja svoj isto u KMS-u i kada vidis pedantnost, na sto lici radiona, da radi ono sto apsolutno voli, za sto se educira konstantno (radi novih modela) onda ljudima postane jasno zasto ekipa iz cijele hrvatske vozi tamo na servis, DU table nisu nikakva rijetkost..

 

Bela, odvedi jednom na servis tamo, i popricaj malo sa Dariom obrati paznju kod rada na motoru malo i kod sklapanja pa ocijeni sam, garantiram da neces pozaliti (ja sam picajzla a covjek radi tocno onako kako i ja radim sebi po autu i slicno, sto podrazumijeva kao dobar dan podmazivanje svakog vijka itd) a da ne govorim to da ako je do sada tamo servisiran da nema boljeg recepta od nastaviti, jer Dario zbilja pamti skoro svaki motor i kako gdje sto stavi, i pregledase svaki puta svaki sklop i dio motora..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bela said:

Društvo bok, nakon dugo godina, i traženja i svega, napokon sam nabavio ZRX 1200R 2006.g sa 38 000 km !  S obzirom na okolnosti nekad sam moram prodao svoj gsx1400 k7, pa sam do danas vozio nista, ali proteklih 4-5 godina pratim samo zrx1200r kojih jako malo ima, a i onih koji su bili u ponudi nisu mi bili po čefu....

Volio bi sada odvest motor u pravi servis ili k pravom majstoru tko mi može kompletno sve spregledati, napraviti servis sve što treba, i gdje na kraju krejave mogu dalje održavati taj motor .... do  sad je bio održavan u KMS, pa ne znam jel da nastavim tamo ili da idem drugdje ?   Svaki savjet i preporuka dobrodošli !

Hvala. 

KMS.

Link to comment
Share on other sites

Motofrik
Ovlašteni za kawu a i nije ti daleko

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk


Njemu nit kosilicu ne bi dao...
KMS svi hvale, a i svi koje znam iz zelenog klana voze tamo. Svi zadovoljni

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Njemu nit kosilicu ne bi dao...
KMS svi hvale, a i svi koje znam iz zelenog klana voze tamo. Svi zadovoljni

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Pojasni
Ja za sad imam izvrsna iskustva s njim.
Ja ako pljunem na nekoga kažem i zašto

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa zajebao čovjek prije par godina a od tada se baš ne čuje neka kritika na servis.

Priča se o svakom serviseru, od KMS preko Berača Tončija pa ispada da najbolje kod kuće sve sam raditi.

 

Ima li što novijeg datuma od toga starog zajeba od Igora?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Alfa_gtv said:

 

Sa razlogom, ja svoj isto u KMS-u i kada vidis pedantnost, na sto lici radiona, da radi ono sto apsolutno voli, za sto se educira konstantno (radi novih modela) onda ljudima postane jasno zasto ekipa iz cijele hrvatske vozi tamo na servis, DU table nisu nikakva rijetkost..

 

Bela, odvedi jednom na servis tamo, i popricaj malo sa Dariom obrati paznju kod rada na motoru malo i kod sklapanja pa ocijeni sam, garantiram da neces pozaliti (ja sam picajzla a covjek radi tocno onako kako i ja radim sebi po autu i slicno, sto podrazumijeva kao dobar dan podmazivanje svakog vijka itd) a da ne govorim to da ako je do sada tamo servisiran da nema boljeg recepta od nastaviti, jer Dario zbilja pamti skoro svaki motor i kako gdje sto stavi, i pregledase svaki puta svaki sklop i dio motora..

Svima puno hvala na odgovorima, ali svakako budem onda dalje odveo motor tamo na servis, jer je zadnje bio tamo u 05/2020 godine, na 35 000 km,a  sad ima 38 000 km.  Mislio sam da ima nešto bliže baš za kawasaki jer ovdje moram dogovorit termin najprije (zovem sutra) pa da vidim jel to bude odmah gotovo tj. jesam li odmah na redu kad dofuram motor ili moram nac nekog da ide samnom da me vrati kući, odnosno opet nekog tko će me vozit tamo po motor kad bude gotov. 
Vjerujem da su svi majstori dobri koje navodite, a isto tako vjerujem da i za sve njih, kao i za KMS ima netko neku lošu priču i to uvijek tako bude ... da mi je KMS recimo u zaboku ili Krapini nebih ni otvarao ovakav topic, tako da mi je sad ovaj Alfin post samo potvrda da ipak tamo nastavim sa održavanjem ovakvog motora, za kojeg BTW mislim da nije neka nauka jer em je stari em je ''old skul'' motor i nema tu puno previše nekih nauka, posebice jer ptepostavljam da znaju sve o tom motoru, kad je tamo od 1 dana održavan.   

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, TomiTraktor said:
14 hours ago, Exfreerider said:
Motofreak mi nedavno mapirao, stavio quickshiter i kratki gas... Zadovoljan
Prije par dana bio opet montirali pletene lajtunge i brembo rcs19 sve ok zadovoljan.

Koji si qs uzeo, koja lova i jel radi u nižu.

 

Ako nemaš elektronski gas, ne možeš imati blipper. Mislim, možeš, ali trebaš konverziju na elektronski gas.

 

Ako tražiš klasičan QS, HM SS+ je meni super. Imao sam healtech, al nisam bio 100% zadovoljan.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TomiTraktor said:
15 hours ago, Exfreerider said:
Motofreak mi nedavno mapirao, stavio quickshiter i kratki gas... Zadovoljan
Prije par dana bio opet montirali pletene lajtunge i brembo rcs19 sve ok zadovoljan.

Koji si qs uzeo, koja lova i jel radi u nižu.

Healtech

2800 sa ugradnjom

Radi up shift

Koliko sam citao moze i u nizu ali treba mrvica gasa, nisam probavao

Ima i svoj app pa preko moba podesavas cut time, sensitivity...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...