Jump to content

mazda jurković


JosipZG

Recommended Posts

frend kupio bivši auto od mog direktora

auto je bio u jednom sudaru (bočno su se "poljubili"), slagan kod jurkovića

i sad frend okinuo neki stupić i otkrio stručnost jurkovićevih limara, evo slike pa procjenite sami

 

 

 

 

1d65d67d-dd95-408b-8270-b2462fe4558a.jpg

 

26d617b6-899c-4b70-88b3-9f15d6a59c5b.jpg

 

5b759bc9-3114-4d88-a4a5-36b8d9ed1e70.jpg

 

 

 

 

 

ne radi mi upload preko tapatalka..

 

ak direktor laže da je to jedini sudar bio s tim autom, lažem sad i ja vama

 

 

 

Edited by JosipZG
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Batina said:

Da znate koliko novih auta bude prodano u ovakvom stanju, ali novih koji se ostete u transportu ili budu uzeti takvi pa se skrpaju i prodaju kod nas po sistemu app

 

 

meni je megane bio takav kao novi, ne baš skrpan al sfušaren definitivno...

prvo farbanje tamo negdje 2000., auto star 2g, i kaže mi lakirer a vrata si već farbal

reko nisam nikaj farbal

 

pa pogledaj, imaš na pola vrata prijelaz, kak je imal falc taman su povukli do njega...

i osjeti se pod prstom

prao sam ga do tada xy puta al eto, mlad i zelen, nisam skontal

 

stari pošto si je bio dobar sa Rocom gdje je i kupljen auto

popizdio i na telefon

 

kaže baja njemu, a kaj bi ti, ak Vam kaj ne paše tužite me 

 

kasnije smo saznali preko ljudi da je auto nov bio na parkingu kod Baotića u žici

neki klinci preskočili ogradu, bilo im dosadno, jedini ključevi do kojih su se dokopali 

bili su od nekog Twinga,  van žice nisu mogli al su zato napravili đez po parkingu

 

govorimo o kraju 90-tih, čuvar valjda na drugom kraju ili spava, od kamera ni k.

i u tom đeziranju momci razvalili par novih autiju, među njima moj najbolje prošao,

samo su malo štrajfali vozačeva vrata...

 

normalno, klošari pofarbali vrata malo preko plovice i to je to..

 

realno ništa vrijedno spomena al ak već kupuješ novo onda

bi bio red da se takva stvar zna i da bude neki popust na isto...

 

da se razumijemo, ovlašteni u DE nisu ništa bolji od naših

kak dođu auti od njih složeni i pofarbani to je kriminal,

nedugo je frend koji radi u Porsche-u,

govorim o mehaničaru koji sklapa mašine u tvornici

znači nije neki levat

 

imao je fini sex oko skoro novog A6 u jednom gore ovlaštenom,

muljaža na najjače...

naravno, njega nisu preveslali al svaki drugi laik bi ga najebo...

 

 

 

 

Edited by 13DM
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dogodi se to svima narocito kad radis sa velikom kolicinom proizvoda.

Mi rokamo 180 do 200 novih auta mjesecno i nemoguce je izbjec stetu.

Razlika je u tome sto se ovdje nista ne popravlja nego se sve mora promijenit. Ova Mazda ili sto god sa stetom na stranici bi znacila promjenu cijele stranice.

Naravno osim toga imamo provincijsku agenciju za nadzor koja nam izdaje licencu i uvjetuje "Full Disclosure".

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mazda Jurković ?  ?

 

Bratić je lakiro tam oštećenje na svojom Mazdi 3.....prvo kaj sam ga pito je bilo, ček ti si preuzeo ovakav auto??? e hebomepas ja bi to bez ikakvog iskustva bolje pošprical.

 

a svega sam se nagledal...frend je htel kupit u Ljubljani nekog hebenog A6 starog valjda 2 godine s malo km, full oprema, baš mamojebač....u Porsche/Weltauto salonu...naravno garancija da je unfalfraj...dobro da je imo frenda koji je tamo "insider"...auto je imo finu štetu jer se izokrenuo na autoputu, i napred i nazad su bila jaka oštećenja...

 

Nama u firmi prije par godina novi Passat...bio na preuzimanju u Auto Remetincu, igrom slučaja...gledam haubu napred...s jedne strane luft cca 3 mm, s druge jedno 7 mm....ono, iz aviona se vidi...e sad, jel razbijan ili su krivo zmontirali u noćnoj smjeni, ne znam...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/6/2021 at 11:45 AM, dar-mar said:

Nama u firmi prije par godina novi Passat...bio na preuzimanju u Auto Remetincu, igrom slučaja...gledam haubu napred...s jedne strane luft cca 3 mm, s druge jedno 7 mm....ono, iz aviona se vidi...e sad, jel razbijan ili su krivo zmontirali u noćnoj smjeni, ne znam...

 

 

 

 

 

Ma to ti je sve ok, pa nema Renault Lagune karavan koja ima jednako lufta sa obje strane gepeka ???

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...