Jump to content

Gdje kupiti limariju (pragove, rubnjake…) 1mm debljine


JosipZG

Recommended Posts

Koliko znam, Hrupelj je nabavljao Klokerholm limariju, isto kao i Anet.

 

Mi smo prije 11 godina čitavog Minija s Klokerholmom napravili, auto je pokazao minorne znakove ruzine (pjeskarenje nije bilo baš moderno u to vrijeme pa smo se uzdali u čeličnu četku i brusilicu), ali uzmi u obzir da je auto u Dalmaciji i nije vidio soli, kao i da je zadnjih par godina u garaži.

 

Temeljna boja im je loša, to svakako oguli i kvalitetnom temeljnom namaži, bilo je slučajeva da se zna guliti.

 

Moj ti je savjet da ne štediš na limariji, pogotovo ako namjeravaš taj auto duže držati kod sebe, sve ostalo na autu možeš promjeniti, ali kad je auto loše izlimaren... Kurčina.

 

Ili traži limarski urednu kockicu, još ih se da naći, pogotovo ako ne patiš na kupe verziju i šestaka.

Edited by DiscoVolante
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hrupelj preprodaje lim upitne kvalitete.

 

Prijatelju smo za e36 kupili haubu, masku između farova, blatobrane i pragove (uzeli smo ''skuplje'').

 

Završilo je da je limar napravio nove dijelove, koje je morao, nešto smo nabavili polovnih, a hrupelj smo bacili (osim vanjskih pragova koji su prepravljani). Ništa nije sjedalo kako treba, nisu se pratile linije, masku je bilo nemoguće upasati da bude kako spada...

 

Uglavnom...nije baš rješenje ako slažeš uredan auto, a ne neki drift missile ili slično.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, JosipZG said:

Zato i hocu napravit kako kaze limar kojem vjerujem pa da traje dulje vrijeme

Hrupelj se jos uvijek reklamira kao da proizvodi ali ocito nažalost samo preprodaje

Nije to posao... Kako češ recimo pragove riješiti? Ili unutarnje blatobrane?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...