Jump to content

Renfault kombi grijanje


Recommended Posts

Trafic, ima ventilaciju za srednji i zadnji red sjedala al kroz to ide samo hladan zrak. Neviđena debilana. Naravno ljudima koji se voze iza je hladno a ja se naprijed pržim dok vozim, da njima bude barem malo toplije.

Imate kakav savjet kome otici da mi spoji neku cijev da kroz tu ventilaciju na krovu ide topli zrak koji ide i na prednji dio?

Link to comment
Share on other sites

Nazalost siguran jer moj na krovu, kod drugog reda sjedala, ima samo prekidac za hladno (s plavim oznakama) dok neki imaju i drugi prekidac, s crvenim, ocigledno za grijanje.

Ova treca slika je ispod armature naprijed i iz toga ide topli zrak pa ako ne izmislim kako dobit topli zrak kroz ventilaciju iza, razmisljam o nekom diy rjesenju da se nekom fleksibilnom cijevi barem nesto od tog toplog zraka usmjerim iza na noge ljudima. 5bcde40df3ad2a88aa4a1805a12c6224.jpgdd6222ce0fffc018238dcb8d1870a180.jpgdd1bc680965b2174f2eafafc89f221ef.jpg

Link to comment
Share on other sites

to je bila doplata kod kupovine, ali rijetko koji prodavac to napomene kupcu, jer vjerojatno nisu ni oni skolovali, pogotovo kad se uzima neka flota.

poznanik je uzeo za radnike, doduse opel, ali to je isti drek, uspio je smajmunirat da ga se resi i preuzel je  leasing  za 2 god staru caravellu umesto opla...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Prodao sam Trafica, trazim drugi kombi pa molim ako tko ima iskustva, koji kombiji imaju grijanje za iza, znam za VW Transportera, on ima odvojeno sto je super. Vidio sam da Merc Vito ima puhanje po nogama ali samo za 2. red i nema odvojeno, ok mozda novi imaju al ne gledam kombi od 60k eur.
Pucajte :)

Link to comment
Share on other sites

Prodao sam Trafica, trazim drugi kombi pa molim ako tko ima iskustva, koji kombiji imaju grijanje za iza, znam za VW Transportera, on ima odvojeno sto je super. Vidio sam da Merc Vito ima puhanje po nogama ali samo za 2. red i nema odvojeno, ok mozda novi imaju al ne gledam kombi od 60k eur.
Pucajte :)
Jesi iz još odreÄ'enih razloga bio nezadovoljan Trafficom, ili je samo taj nedostatak ventilacije?
Link to comment
Share on other sites

Bas obratno, bio sam opcenito jako zadovoljan s njim, ovaj je imao led farove, parking senzore, tempomat itd i jako je ugodan za voznju, stvarno bas dobar kombi al sam se zeznuo jer nisam znao za nedostatak grijanja iza a to mi je zbog uvjeta u kojem ga koristim jako vazno. Moj je bio produzeni pa je iza stalo brdo stvari.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...