Jump to content

unutarnje pranje (kemijsko) u autopraoni preporuka?


Recommended Posts

ljudi zanima me jel ima netko iskustva pozitivnog sa detaljnim pranjem unutrasnjosti auta u autopranama u Zg, ovi svi gdje perem unutrasnjost za 30/40/50 kn neodrade posao kak treba, a sutra idem na put tako da mi treba auto bit odmah sutra i gotov poslijepodne..

Znaci moze i kemijsko pranje, ako moze tak brzo bit gotovo, a kaj se mene tice moze bit i obicno pranje unutra al da super to srede, znaci nebitno jel cijena 50/ 100/ 200kn il za kemijsko do 400kn, auto nije jako prljav unutra al ima par sitnica na sicevima i oblogama vrata od alkantare koje treba rjesit..eto ak netko moze pomoc, bitno da je anywhere u Zg i da moze sutra sve bit gotovo..Hvala ;)

Link to comment
Share on other sites

zvao black pearl za kemijsko treba cekat 3 tjedna LOL :(

a taj Bobo pretpostavljam isto tako..nista jel netko zna obicno pranje di se moze doc na red a da solidno odrade posao , i da npr mogu doletit likovima i dat 100kn za unutarnje pranje umjesto 40kn npr pa da se malo vise potrude :) ?

Link to comment
Share on other sites

jebo vas bobo :P

 

do jaja je kaj frajer ispolira opruge, to mi tak puno znaci, strava, a auto iznutra poluzmazan..

 

@matic - iz mojeg iskustva s kemijskim pranjem, auto ti se mora dobro osusit pa i da gas uspijes danas oprat, ne bu sutra bio za vozit.

 

A imam jednog poznatog kaj ima praonu i ok opere al ak imas neke fleke, ne bi ga htio preporucit pa da ispadne lose :)

Link to comment
Share on other sites

Jos nisam nasao praonu u ZG s kojom bih bio izuzetno zadovoljan i preporucio bez rezerve. F1 mi je ok jer se decki dosta potrude, a kako cesto vozim dva psa u autu, nije im lako. U svakom slucaju bolja mi je od Black Pearl s kojom sam bio jako nezadovoljan.

Edited by Touche
Link to comment
Share on other sites

ja sam prao aute u vise manje svim praonama na podrucju Tresnjevke hehe i nijedna nije nesto special, mislim operu oni lijepo auto izvana, ali to je najmanji problem na ovakvom novom autu, kad ga ja operem sam izvana za 20kn na samoposluznoj izgleda ISTO tako dobro, jedino glicerin da stavim na gume i to bi bilo isto onda..ALI kad platis unutarnje ciscenje jos npr 40kn, onda ocekujes da ce netko ko pere taj auto unutra tj. cisti zamjetit mrlje i mrve na podu/ tkaninama u vratima, mjenjacu itd.. Ocito da cu morat promjenit pristup, dodjem, kazem decku koji iznuta pere, dobit ces 80kn za unutarnje pranje al hocu da nema fusha, e onda sam uvjeren da ce bit kak treba...kad drugacije ne ide..a kolko dodje kemijsko citavo iznutra ak je netko bio, pretpostavljam da je

:)

Link to comment
Share on other sites

Najcesce 300-400 kn.

 

jebo vas bobo :P

 

do jaja je kaj frajer ispolira opruge, to mi tak puno znaci, strava, a auto iznutra poluzmazan..

 

Daj malo detaljnije. Njega svi dizu u nebesa. Mislim ic probat, al je na drugom kraju svijeta.

Edited by Touche
Link to comment
Share on other sites

Najcesce 300-400 kn.

 

 

 

Daj malo detaljnije. Njega svi dizu u nebesa. Mislim ic probat, al je na drugom kraju svijeta.

 

Nemoj niti ići probavati budem ja sutra prebacio slike šta je napravio na mom autu ,KATASTROFA,a i vidio sam auto od Freaka i Filipa,ma kakvo poliranje,to je goli kurac!!!

Link to comment
Share on other sites

Najcesce 300-400 kn.

 

 

 

Daj malo detaljnije. Njega svi dizu u nebesa. Mislim ic probat, al je na drugom kraju svijeta.

 

Rudy ti je odgovorio.. a o njegovom autu sam pricao.

 

Covjek platio 600 kn za poliranje, koje ocigledno ukljucuje i unutarnje ciscenje. Poliranje je bilo katastrofa, ostalo je vise svirlova nego kaj ih je bilo a unutra auto nikak opran i pazi ovo: tip namaze gumene tepihe?!? I onda ti se noge po tome tak sklizu da jedva vozis.

 

To mi je u klasi gluposti kad debili pospricaju volan :doh:

Link to comment
Share on other sites

Ja mogu rec samo za F1 da to sta mi je radio radio je ĐABE :)

 

Siceve i podni tapecirung vadio na sunce i vani prao, suho vratio u auto...

 

Da ne pricam kolko je posla za izvaditi podni tapecirung, i resitiranje zracnih jasuta, pranje motora, ubacen preko svih redova, sto sam ja kriv...

 

250 kn... (doduse proslo je 2 godine)

Link to comment
Share on other sites

Neznam kaj je vama bobo napravio...znam kak je moj izgledao kad sam ga pokupio...ko iz salona. Zamjerke nisam imao

 

Gle tvoj auto je izgledao katastrofa prije tretmana tako da kod tebe je bilo šta pozitivan pomak,ali da je naglasu s razlogom NIJE,ja sam se uvjerio osim na svojem još na 2 auta s foruma,tebi je auto komplet bio ofucan dok su naši praktički novi;)

Link to comment
Share on other sites

Ajd ne pricaj bedastoce...auto nije ofucan neg je iznutra ko nov samo je bio prljav jer ga nisam opral iznutra 2 mjeseca. Izvana osim one ogrebotine i par sitnijih mu isto nikaj ne fali. Dobro znam kak su mi auto oprali u drugim praonama i kak je ovo zgledalo, razlika nebo i zemlja, a o cijeni za ucinjeno necu ni pricat.

 

Kao sto rekoh...kaj je drugima napravil necu ulazit.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...